Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Janar 22, 2022, 07:01:29 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Kėtu mund tė diskutoni nė pėrgjithėsi mbi sportet nė Shqipėri dhe jetėn e arrritjet e sportistėve shqiptarė.
Faqe: [1]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Majlinda Kelmendi kampione....
Zemra
- 3069 Ditė mė parė
Zemra
2 4466 Postimi i fundit Gusht 28, 2013, 03:57:41 MD
nga Albin
Majlinda nuk lejohet tė merr pjesė nė “Londra 2012”!
Albin
- 3530 Ditė mė parė
Albin
0 1208 Postimi i fundit Maj 24, 2012, 08:38:02 MD
nga Albin
Majlinda mposht medalisten olimpike
Mergimtarja
- 4148 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 1643 Postimi i fundit Shtator 15, 2010, 06:53:02 PD
nga Mergimtarja
Luan Krasniqi I bėn dorėzat gati
Mergimtarja
- 4149 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 862 Postimi i fundit Shtator 13, 2010, 11:57:32 PD
nga Mergimtarja
Faqe: [1]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.03 sekonda me 13 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02131 sekonda me 28 query