Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Janar 22, 2022, 06:51:44 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Studentėt/Nxėnėsit/ shqiptarė nga e gjithe Bota i gjeni ne kėtė forum dhe mund ti kontaktoni per t'u njohur dhe per te ndihmuar njėri-tjetrin.
Faqe: [1]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
!!!!Qka Mendoni pėr Fakultetet Private ne Kosov !!!!
Mergimtarja
- 4144 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 6338 Postimi i fundit Shtator 18, 2010, 01:42:11 MD
nga Mergimtarja
NE QFAR KUSHTE GJINDEN STUDENTET NE KOSOVE
Mergimtarja
- 4144 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 844 Postimi i fundit Shtator 18, 2010, 01:41:03 MD
nga Mergimtarja
Cilėt student jan mė tė mir, ata tė UP-s apo tė universiteteve private?
Mergimtarja
- 4144 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 1035 Postimi i fundit Shtator 18, 2010, 01:40:08 MD
nga Mergimtarja
Faqe: [1]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.029 sekonda me 13 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.01718 sekonda me 28 query