Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Janar 22, 2022, 07:33:40 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Diskutime rrethė Teknologjisė mė tė re
Faqe: [1]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Facebook i ndalon Path-it aksesin pėr opsionin “Gjeni shokėt”
Albin
- 3177 Ditė mė parė
Albin
0 3890 Postimi i fundit Maj 12, 2013, 11:59:56 PD
nga Albin
A mund tė shkaktojė Facebook-u probleme psikike
Albin
- 3177 Ditė mė parė
Albin
0 679 Postimi i fundit Maj 12, 2013, 11:56:19 PD
nga Albin
Microsoft-i lėshon arnim pėr dobėsinė nė Internet Explorer 8
Albin
- 3177 Ditė mė parė
Albin
0 545 Postimi i fundit Maj 12, 2013, 11:47:41 PD
nga Albin
YouTube lėshon programin pilot pėr kanale me pagesė
Albin
- 3177 Ditė mė parė
Albin
0 525 Postimi i fundit Maj 12, 2013, 11:43:39 PD
nga Albin
Net Applications: 41% e tė gjithė licencave tė shitura tė Windows 8 nuk janė nė
Albin
- 3177 Ditė mė parė
Albin
0 613 Postimi i fundit Maj 12, 2013, 11:38:44 PD
nga Albin
Smartfoni Lumia 928 teston mikrofonin (Video)
Albin
- 3177 Ditė mė parė
Albin
0 586 Postimi i fundit Maj 12, 2013, 11:15:27 PD
nga Albin
Ja se si tė pėrdorni Gmail-in pa internet
Albin
- 3177 Ditė mė parė
Albin
0 612 Postimi i fundit Maj 12, 2013, 11:09:10 PD
nga Albin
Faqe: [1]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.032 sekonda me 13 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.01992 sekonda me 28 query