Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Janar 22, 2022, 06:28:37 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Besimtarėt qė i pėrkasin besimit tė Krishtere mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar mbi mėsimet e nxjerra nga Bibla dhe jeta.
Faqe: [1]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Femra sipas Bibles dhe sipas mesimeve te doktoreve te kishes
Mergimtarja
- 4128 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 5883 Postimi i fundit Nėntor 29, 2010, 10:41:44 PD
nga Albin
Enigmė nė Bibėl
Mergimtarja
- 4128 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 717 Postimi i fundit Tetor 04, 2010, 09:23:00 PD
nga Mergimtarja
Miraxhi sipas Bibles
Mergimtarja
- 4128 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 697 Postimi i fundit Tetor 04, 2010, 09:22:11 PD
nga Mergimtarja
A u kryqezua Krishti/Jezusi dhe Pse?
Mergimtarja
- 4128 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 665 Postimi i fundit Tetor 04, 2010, 09:19:52 PD
nga Mergimtarja
Jezusi dhe gruaja
Mergimtarja
- 4128 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 621 Postimi i fundit Tetor 04, 2010, 09:19:16 PD
nga Mergimtarja
Si?! Nje Krijues Perendi qe bien nen kembet e Krijesave dhe nuk mund te shpetoi
Mergimtarja
- 4128 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 675 Postimi i fundit Tetor 04, 2010, 09:18:45 PD
nga Mergimtarja
Muhammedi a.s. ne Bibel....
Mergimtarja
- 4128 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 637 Postimi i fundit Tetor 04, 2010, 09:18:00 PD
nga Mergimtarja
Jezuesi(Isai a.s.) nuk u kryēėzua nė Kryēė???!!
Mergimtarja
- 4128 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 645 Postimi i fundit Tetor 04, 2010, 09:17:18 PD
nga Mergimtarja
A ėshte Triniteti i pėrmendum ne "Bibėl"
Mergimtarja
- 4128 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 644 Postimi i fundit Tetor 04, 2010, 09:16:18 PD
nga Mergimtarja
Kush, si dhe pse u ndryshua Bibla
Mergimtarja
- 4128 Ditė mė parė
Mergimtarja
2 878 Postimi i fundit Tetor 04, 2010, 09:15:31 PD
nga Mergimtarja
Librat e humbura tė Biblės
Mergimtarja
- 4128 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 648 Postimi i fundit Tetor 04, 2010, 09:12:52 PD
nga Mergimtarja
Jeta e ..Jezus Krishtit..
Mergimtarja
- 4144 Ditė mė parė
Mergimtarja
2 949 Postimi i fundit Shtator 18, 2010, 07:37:19 PD
nga Mergimtarja
Veprimtaria e ..Jezus Krishtit...
Mergimtarja
- 4144 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 832 Postimi i fundit Shtator 18, 2010, 07:35:42 PD
nga Mergimtarja
Cfar mesimesh marrim nga Bibla???
Fjolla
- 4323 Ditė mė parė
Fjolla
0 832 Postimi i fundit Mars 23, 2010, 02:34:54 MD
nga Fjolla
Faqe: [1]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.033 sekonda me 13 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.01834 sekonda me 28 query