Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Janar 22, 2022, 07:40:19 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.
Faqe: [1] 2 3 4   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
VĖSHTRIM RRETH KUR’ANIT
Albin
- 2606 Ditė mė parė
Albin
9 2855 Postimi i fundit Tetor 13, 2015, 05:29:36 MD
nga Albin
Martesa e hershma e Ajshes me Muhamedin
Albin
- 2611 Ditė mė parė
Albin
4 1360 Postimi i fundit Dhjetor 20, 2014, 09:36:41 MD
nga Albin
Keshille per vellezerit dhe motrat muslimane!
Mergimtarja
- 4141 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 3482 Postimi i fundit Tetor 08, 2013, 07:58:34 PD
nga Stina
Shėnim Pėr veten time
Arta
- 3189 Ditė mė parė
Arta
0 851 Postimi i fundit Prill 30, 2013, 04:46:31 MD
nga Arta
Lutje tė Zgjedhura! « 1 2 ... 5 6 »
Zemra
- 4336 Ditė mė parė
Zemra
56 8027 Postimi i fundit Shkurt 27, 2013, 03:10:08 MD
nga Arta
Poezi Islame « 1 2 ... 5 6 »
Besa
- 4201 Ditė mė parė
Besa
52 10163 Postimi i fundit Maj 14, 2012, 04:08:30 MD
nga Zemra
Letra (Tregime)... « 1 2 3 4 »
Zemra
- 4338 Ditė mė parė
Zemra
37 5846 Postimi i fundit Maj 09, 2012, 10:00:05 PD
nga Zemra
ALLAHU ESHTE ME I MADHI.... « 1 2 »
Zemra
- 4143 Ditė mė parė
Zemra
11 2773 Postimi i fundit Tetor 10, 2011, 01:33:33 MD
nga Zemra
Nata e Kadrit (rendsia dhe vlera e tij)
Mergimtarja
- 4146 Ditė mė parė
Mergimtarja
2 1274 Postimi i fundit Gusht 26, 2011, 10:09:22 MD
nga Zemra
Si ta presim muajin e Ramazanit « 1 2 »
Besa
- 4184 Ditė mė parė
Besa
11 2473 Postimi i fundit Gusht 16, 2011, 03:40:02 MD
nga Zemra
Fjalė Islamike tė Urta! « 1 2 ... 8 9 »
Zemra
- 4341 Ditė mė parė
Zemra
84 10345 Postimi i fundit Gusht 03, 2011, 10:48:46 MD
nga Besa
Kush janė besimtarėt?!
Mergimtarja
- 4145 Ditė mė parė
Mergimtarja
2 1000 Postimi i fundit Qershor 05, 2011, 09:33:05 MD
nga Zemra
Duaja
Mergimtarja
- 4148 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 973 Postimi i fundit Qershor 04, 2011, 09:27:55 MD
nga Zemra
Tė shpėtuarit nė Kuran
Mergimtarja
- 4125 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 632 Postimi i fundit Tetor 07, 2010, 09:19:14 PD
nga Mergimtarja
Pėrshkrimi i Kuranit pėr veten
Mergimtarja
- 4125 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 678 Postimi i fundit Tetor 07, 2010, 09:18:13 PD
nga Mergimtarja
Si tė jetojmė me Kuranin?
Mergimtarja
- 4125 Ditė mė parė
Mergimtarja
3 1001 Postimi i fundit Tetor 07, 2010, 09:17:13 PD
nga Mergimtarja
Rregullat pėr leximin e Kuranit
Mergimtarja
- 4125 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 711 Postimi i fundit Tetor 07, 2010, 09:14:09 PD
nga Mergimtarja
Ēfarė thotė Kurani pėr dėshmitarin?
Mergimtarja
- 4125 Ditė mė parė
Mergimtarja
2 941 Postimi i fundit Tetor 07, 2010, 09:12:00 PD
nga Mergimtarja
Pse u krijua njeriu?
Mergimtarja
- 4128 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 744 Postimi i fundit Tetor 04, 2010, 09:29:11 PD
nga Mergimtarja
Zekati, gjithēka*reth tij - Shkėputur nga libri "Fikhu Suneh" « 1 2 3 4 5 »
Mergimtarja
- 4130 Ditė mė parė
Mergimtarja
46 6338 Postimi i fundit Tetor 02, 2010, 09:53:46 PD
nga Mergimtarja
Faqe: [1] 2 3 4   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.037 sekonda me 13 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02087 sekonda me 28 query