Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Janar 22, 2022, 06:35:47 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Nėn-Forume
Asnjė Postim I Ri Barcoleta
Dėrgoni Barcoletat tuaja nė kėtė nėnforum!
Moderatore: Agim, Fllanza, Teuta
238 Postime
1 Tema
Postimi i fundit: nga Fjolla
ne Barcoleta!
Shtator 18, 2014, 01:25:47 MD
Asnjė Postim I Ri Fjalė tė urta!
Kėtu do tė vendosim vetėm Fjalė tė urta tė cikleve tė ndryshme!
Moderator: Agim
2414 Postime
5 Tema
Postimi i fundit: nga Fjolla
ne Fjalė Tė Urta
Prill 05, 2016, 04:13:58 MD
Asnjė Postim I Ri Gjėgjėza
Gjėgjėzat mund tė postohen nė kėtė nėn-forum!
9 Postime
1 Tema
Postimi i fundit: nga Albin
ne GJĖGJEZA
Tetor 26, 2010, 07:20:08 MD
Asnjė Postim I Ri Anekdota
Anekdota tė ndryeshme do tė gjejnė vendin nė kėtė Nėn- Forum!
Moderator: Agim
137 Postime
2 Tema
Postimi i fundit: nga Albin
ne Anegdota Popullore !
Nėntor 13, 2015, 05:47:42 MD
Ska gjė mė tė bukur dhe tė mirė se Humori.Tė bėnė tė qesh dhe tė qeshurit e zgjatė jetėn... thonė! Atėherė ta bėjmė edhe ne atė!
Faqe: [1]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Vetėm pėr tė qeshur
Albin
- 4260 Ditė mė parė
Albin
9 2363 Postimi i fundit Tetor 22, 2014, 04:17:50 MD
nga Fjolla
Aforizma Pėr Jetėn « 1 2 3 4 »
Besa
- 4256 Ditė mė parė
Besa
34 5254 Postimi i fundit Prill 14, 2014, 07:12:51 PD
nga Fjolla
Humor ! « 1 2 »
Agim
- 4341 Ditė mė parė
Agim
19 3637 Postimi i fundit Dhjetor 23, 2013, 06:34:08 MD
nga Agim
LĖVIZUR: Anekdota per figura historike
Albin
- 4142 Ditė mė parė
Albin
0 753 Postimi i fundit Shtator 20, 2010, 10:32:52 MD
nga Albin
LĖVIZUR: Anegdota Popullore !
Albin
- 4142 Ditė mė parė
Albin
0 763 Postimi i fundit Shtator 20, 2010, 10:32:31 MD
nga Albin
LĖVIZUR: Fjale te urta per Shoqerin...
Albin
- 4142 Ditė mė parė
Albin
0 776 Postimi i fundit Shtator 20, 2010, 10:29:08 MD
nga Albin
LËVIZUR: Fjalë të Urta ( Për Atdheun)
Albin
- 4142 Ditė mė parė
Albin
0 757 Postimi i fundit Shtator 20, 2010, 10:28:23 MD
nga Albin
LĖVIZUR: Fjalė Tė Urta
Albin
- 4142 Ditė mė parė
Albin
0 746 Postimi i fundit Shtator 20, 2010, 10:27:06 MD
nga Albin
LĖVIZUR: Barcoleta!
Albin
- 4142 Ditė mė parė
Albin
0 795 Postimi i fundit Shtator 20, 2010, 10:25:30 MD
nga Albin
Faqe: [1]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.05 sekonda me 14 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.09916 sekonda me 28 query