Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Shtator 21, 2021, 09:13:20 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Forumi ka pėr qėllim tė bėhen biseda tė shpejta dhe direkte mes anėtarėve. Temat mund tė jenė tė ndryshme. Pa Cenzurė!!!
Faqe: [1] 2 3 4   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Shprehni gjendjen emocionale me ikone « 1 2 ... 154 155 »
Mergimtarja
- 4028 Ditė mė parė
Mergimtarja
1543 109251 Postimi i fundit Shkurt 16, 2020, 09:29:42 MD
nga Albin
Fjalė-Zingjir « 1 2 ... 363 364 »
Zemra
- 4222 Ditė mė parė
Zemra
3635 174469 Postimi i fundit Tetor 16, 2016, 03:30:46 MD
nga Albin
Bisedo me 3 fjalė. « 1 2 ... 200 201 »
Mergimtarja
- 4026 Ditė mė parė
Mergimtarja
2006 143709 Postimi i fundit Prill 30, 2016, 06:49:56 MD
nga Albin
Vetėm njė Fjalė « 1 2 ... 227 228 »
Zemra
- 4222 Ditė mė parė
Zemra
2277 109811 Postimi i fundit Prill 30, 2016, 06:47:45 MD
nga Albin
Lojė me emra...!! « 1 2 ... 163 164 »
Zemra
- 4025 Ditė mė parė
Zemra
1638 104233 Postimi i fundit Mars 18, 2016, 12:28:54 MD
nga Albin
Hej Zemer..? « 1 2 ... 17 18 »
Agim
- 3996 Ditė mė parė
Agim
174 15760 Postimi i fundit Tetor 15, 2015, 10:29:03 PD
nga Albin
Erdha,...Shkova « 1 2 ... 28 29 »
Mergimtarja
- 4028 Ditė mė parė
Mergimtarja
282 27839 Postimi i fundit Tetor 08, 2015, 04:02:41 MD
nga Albin
Sofra Shqipetare ! « 1 2 ... 188 189 »
Agim
- 4221 Ditė mė parė
Agim
1880 141313 Postimi i fundit Shtator 16, 2015, 04:41:43 MD
nga Albin
Fillo me Fjalen Tė Dua... « 1 2 ... 17 18 »
Zemra
- 4214 Ditė mė parė
Zemra
171 15337 Postimi i fundit Gusht 24, 2015, 04:13:03 MD
nga Albin
Pa ty « 1 2 ... 12 13 »
Fjolla
- 4136 Ditė mė parė
Fjolla
120 11279 Postimi i fundit Gusht 24, 2015, 04:11:06 MD
nga Albin
Do tė doja « 1 2 ... 15 16 »
Zemra
- 4221 Ditė mė parė
Zemra
154 17639 Postimi i fundit Prill 05, 2015, 06:06:18 MD
nga Albin
Vuaj...!! « 1 2 ... 6 7 »
Zemra
- 4206 Ditė mė parė
Zemra
65 7669 Postimi i fundit Mars 16, 2015, 06:52:10 MD
nga Albin
Ti Mė Je « 1 2 ... 16 17 »
Besa
- 4219 Ditė mė parė
Besa
162 14370 Postimi i fundit Mars 16, 2015, 05:49:09 MD
nga Albin
Njė.. « 1 2 ... 51 52 »
Agim
- 4221 Ditė mė parė
Agim
518 41509 Postimi i fundit Shkurt 23, 2015, 10:10:18 PD
nga Albin
Ti ishe...dhe do tė mbetesh!! « 1 2 3 »
Fjolla
- 3892 Ditė mė parė
Fjolla
20 2669 Postimi i fundit Shkurt 21, 2015, 09:53:12 PD
nga Albin
Nė kėto momente je.... « 1 2 ... 49 50 »
Zemra
- 3691 Ditė mė parė
Zemra
493 34063 Postimi i fundit Shkurt 21, 2015, 09:48:11 PD
nga Albin
Qka do ti thoni ne keto qaste personit qe keni ne mendje?? « 1 2 ... 9 10 »
Mergimtarja
- 4027 Ditė mė parė
Mergimtarja
95 9275 Postimi i fundit Shkurt 06, 2015, 12:28:26 MD
nga Besa
Mė pėlqen.....!! « 1 2 ... 13 14 »
Zemra
- 3682 Ditė mė parė
Zemra
135 12417 Postimi i fundit Shkurt 03, 2015, 09:24:23 PD
nga Albin
Dikur...dikush me tha.. « 1 2 ... 5 6 »
Fjolla
- 4013 Ditė mė parė
Fjolla
51 6377 Postimi i fundit Janar 19, 2015, 05:54:47 MD
nga Albin
Jetoj ! « 1 2 ... 8 9 »
Agim
- 4220 Ditė mė parė
Agim
82 9197 Postimi i fundit Janar 19, 2015, 05:49:31 MD
nga Albin
Faqe: [1] 2 3 4   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.061 sekonda me 14 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02143 sekonda me 28 query