Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Janar 22, 2022, 06:20:48 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Nėn-Forume
Asnjė Postim I Ri CHIT-CHAT
Forumi ka pėr qėllim tė bėhen biseda tė shpejta dhe direkte mes anėtarėve. Temat mund tė jenė tė ndryshme. Pa Cenzurė!!!
Moderatore: Agim, Fllanza, Teuta
18443 Postime
62 Tema
Postimi i fundit: nga Albin
ne Shprehni gjendjen emocio...
Dhjetor 05, 2021, 02:48:55 MD
Nė kėtė forum trajtohen tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėrite e botes, si psh aborti, rracizmi, diskriminimi, lufta, paqja etj..
Faqe: [1]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
A e Dini se ? « 1 2 3 4 »
Agim
- 4340 Ditė mė parė
Agim
34 5682 Postimi i fundit Shkurt 13, 2019, 05:15:12 MD
nga Albin
Vendi më i bukur në botë
Albin
- 2903 Ditė mė parė
Albin
0 649 Postimi i fundit Shkurt 10, 2014, 12:45:00 MD
nga Albin
Rama-Meta, vėllezėrit nga Jugosllavia dhe miqtė nga Kosova
Albin
- 3190 Ditė mė parė
Albin
0 597 Postimi i fundit Prill 29, 2013, 04:15:54 MD
nga Albin
Fatmagyl: Kam prekur Hollivudin, por kam humbur privatėsinė
Albin
- 3191 Ditė mė parė
Albin
0 604 Postimi i fundit Prill 28, 2013, 10:35:37 PD
nga Albin
Vetitė e Frutave dhe Perimeve... « 1 2 »
Zemra
- 4145 Ditė mė parė
Zemra
18 3691 Postimi i fundit Maj 16, 2012, 10:20:52 MD
nga Zemra
Kuriozitete.....
Zemra
- 3623 Ditė mė parė
Zemra
5 1422 Postimi i fundit Prill 26, 2012, 01:18:28 MD
nga Zemra
Si ia mori Kenedi virgjėrinė njė punėtoreje
Albin
- 3626 Ditė mė parė
Albin
0 674 Postimi i fundit Shkurt 18, 2012, 12:15:07 MD
nga Albin
Si ta largoni merzine dhe zemerimin
Albin
- 3668 Ditė mė parė
Albin
0 755 Postimi i fundit Janar 07, 2012, 10:58:49 PD
nga Albin
Dėmėthėnja e muajit tė lindjes suaj...
Zemra
- 3881 Ditė mė parė
Zemra
1 934 Postimi i fundit Shtator 29, 2011, 01:26:03 MD
nga dr.Dugi
Ē'ėshtė njė lumturi pėr njeriun ?
Fjolla
- 3993 Ditė mė parė
Fjolla
4 1325 Postimi i fundit Maj 29, 2011, 11:39:38 MD
nga Besa
Cfarė dhemb mė shumė sipas jush....
Zemra
- 3911 Ditė mė parė
Zemra
3 1129 Postimi i fundit Maj 10, 2011, 01:33:22 MD
nga Fjolla
Te Gjithe Juve Qe Fillon Emri Me Shkronjen.... « 1 2 3 »
Zemra
- 3914 Ditė mė parė
Zemra
25 4156 Postimi i fundit Maj 10, 2011, 12:18:38 MD
nga Zemra
Ngjyra juaj e preferuar....
Zemra
- 3993 Ditė mė parė
Zemra
2 1071 Postimi i fundit Shkurt 18, 2011, 05:35:48 MD
nga Fjolla
Martesa tė rrit jetėgjatėsinė
Agim
- 4000 Ditė mė parė
Agim
2 1006 Postimi i fundit Shkurt 09, 2011, 10:16:16 MD
nga Agim
Pasuria e njė Buzėqeshje...
Zemra
- 4029 Ditė mė parė
Zemra
2 1201 Postimi i fundit Janar 15, 2011, 10:53:20 PD
nga Besa
(Droga) Alkooli dhe marihuana drejt kokaines, heroines dhe prostitucionit
Besa
- 4143 Ditė mė parė
Besa
1 984 Postimi i fundit Shtator 19, 2010, 07:35:01 MD
nga Mergimtarja
Viktimat Nė MSN Nga Kamera!
Fjolla
- 4167 Ditė mė parė
Fjolla
6 1691 Postimi i fundit Shtator 18, 2010, 07:09:18 PD
nga Mergimtarja
Simbolet shqiptare surprizojnė Miss Universe nė Las Vegas
Albin
- 4172 Ditė mė parė
Albin
0 859 Postimi i fundit Gusht 21, 2010, 08:06:10 PD
nga Albin
Faqe: [1]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.037 sekonda me 14 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02217 sekonda me 28 query