Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Shtator 21, 2021, 07:56:20 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Nėn-Forume
Asnjė Postim I Ri CHIT-CHAT
Forumi ka pėr qėllim tė bėhen biseda tė shpejta dhe direkte mes anėtarėve. Temat mund tė jenė tė ndryshme. Pa Cenzurė!!!
Moderatore: Agim, Fllanza, Teuta
18440 Postime
62 Tema
Postimi i fundit: nga Albin
ne Shprehni gjendjen emocio...
Shkurt 16, 2020, 09:29:42 MD
Nė kėtė forum trajtohen tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėrite e botes, si psh aborti, rracizmi, diskriminimi, lufta, paqja etj..
Faqe: [1]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
A e Dini se ? « 1 2 3 4 »
Agim
- 4218 Ditė mė parė
Agim
34 5397 Postimi i fundit Shkurt 13, 2019, 04:15:12 MD
nga Albin
Vendi më i bukur në botë
Albin
- 2781 Ditė mė parė
Albin
0 605 Postimi i fundit Shkurt 10, 2014, 11:45:00 PD
nga Albin
Rama-Meta, vėllezėrit nga Jugosllavia dhe miqtė nga Kosova
Albin
- 3068 Ditė mė parė
Albin
0 555 Postimi i fundit Prill 29, 2013, 03:15:54 MD
nga Albin
Fatmagyl: Kam prekur Hollivudin, por kam humbur privatėsinė
Albin
- 3069 Ditė mė parė
Albin
0 559 Postimi i fundit Prill 28, 2013, 09:35:37 PD
nga Albin
Vetitė e Frutave dhe Perimeve... « 1 2 »
Zemra
- 4023 Ditė mė parė
Zemra
18 3498 Postimi i fundit Maj 16, 2012, 09:20:52 MD
nga Zemra
Kuriozitete.....
Zemra
- 3501 Ditė mė parė
Zemra
5 1359 Postimi i fundit Prill 26, 2012, 12:18:28 MD
nga Zemra
Si ia mori Kenedi virgjėrinė njė punėtoreje
Albin
- 3504 Ditė mė parė
Albin
0 644 Postimi i fundit Shkurt 18, 2012, 11:15:07 PD
nga Albin
Si ta largoni merzine dhe zemerimin
Albin
- 3546 Ditė mė parė
Albin
0 724 Postimi i fundit Janar 07, 2012, 09:58:49 PD
nga Albin
Dėmėthėnja e muajit tė lindjes suaj...
Zemra
- 3758 Ditė mė parė
Zemra
1 894 Postimi i fundit Shtator 29, 2011, 12:26:03 MD
nga dr.Dugi
Ē'ėshtė njė lumturi pėr njeriun ?
Fjolla
- 3871 Ditė mė parė
Fjolla
4 1258 Postimi i fundit Maj 29, 2011, 10:39:38 MD
nga Besa
Cfarė dhemb mė shumė sipas jush....
Zemra
- 3789 Ditė mė parė
Zemra
3 1061 Postimi i fundit Maj 10, 2011, 12:33:22 MD
nga Fjolla
Te Gjithe Juve Qe Fillon Emri Me Shkronjen.... « 1 2 3 »
Zemra
- 3792 Ditė mė parė
Zemra
25 3936 Postimi i fundit Maj 10, 2011, 11:18:38 PD
nga Zemra
Ngjyra juaj e preferuar....
Zemra
- 3871 Ditė mė parė
Zemra
2 1022 Postimi i fundit Shkurt 18, 2011, 04:35:48 MD
nga Fjolla
Martesa tė rrit jetėgjatėsinė
Agim
- 3877 Ditė mė parė
Agim
2 960 Postimi i fundit Shkurt 09, 2011, 09:16:16 MD
nga Agim
Pasuria e njė Buzėqeshje...
Zemra
- 3907 Ditė mė parė
Zemra
2 1148 Postimi i fundit Janar 15, 2011, 09:53:20 PD
nga Besa
(Droga) Alkooli dhe marihuana drejt kokaines, heroines dhe prostitucionit
Besa
- 4021 Ditė mė parė
Besa
1 940 Postimi i fundit Shtator 19, 2010, 06:35:01 MD
nga Mergimtarja
Viktimat Nė MSN Nga Kamera!
Fjolla
- 4045 Ditė mė parė
Fjolla
6 1633 Postimi i fundit Shtator 18, 2010, 06:09:18 PD
nga Mergimtarja
Simbolet shqiptare surprizojnė Miss Universe nė Las Vegas
Albin
- 4050 Ditė mė parė
Albin
0 825 Postimi i fundit Gusht 21, 2010, 07:06:10 PD
nga Albin
Faqe: [1]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.064 sekonda me 14 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.04976 sekonda me 28 query