Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Dhjetor 02, 2021, 08:50:04 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: [1] 2 3   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Thuaj"tė dua"...
Albin
- 1002 Ditė mė parė
Albin
0 542 Postimi i fundit Mars 06, 2019, 09:48:39 MD
nga Albin
Letėr Dashurie « 1 2 3 4 5 »
Agim
- 4292 Ditė mė parė
Agim
43 7877 Postimi i fundit Nėntor 03, 2018, 02:28:17 MD
nga Albin
Oda e rrėfimeve tė dashuris « 1 2 »
Albin
- 2988 Ditė mė parė
Albin
19 3504 Postimi i fundit Nėntor 28, 2016, 05:11:41 MD
nga Albin
Ja shenjat qė tregojnė se keni rėnė nė dashuri!
Albin
- 2145 Ditė mė parė
Albin
0 768 Postimi i fundit Janar 18, 2016, 07:05:21 MD
nga Albin
Mesazhe Dashurie! « 1 2 ... 16 17 »
Agim
- 4292 Ditė mė parė
Agim
165 22991 Postimi i fundit Tetor 13, 2015, 06:13:16 MD
nga Albin
Sms Dashurie!! « 1 2 ... 35 36 »
Zemra
- 4292 Ditė mė parė
Zemra
352 38399 Postimi i fundit Prill 04, 2015, 03:31:32 PD
nga Besa
25 Fakte Magjepsėse Pėr Dashurinė « 1 2 »
Besa
- 2450 Ditė mė parė
Besa
15 2155 Postimi i fundit Mars 31, 2015, 10:11:11 MD
nga Besa
Foto Me Reshta Dashurie « 1 2 ... 86 87 »
Besa
- 4293 Ditė mė parė
Besa
869 91874 Postimi i fundit Mars 22, 2015, 02:41:27 PD
nga Besa
Thėnje Dashurie « 1 2 ... 54 55 »
Zemra
- 4293 Ditė mė parė
Zemra
547 46070 Postimi i fundit Mars 19, 2015, 08:30:37 MD
nga Besa
Foto Dashurie Romantike « 1 2 ... 185 186 »
Besa
- 4293 Ditė mė parė
Besa
1850 165804 Postimi i fundit Mars 04, 2015, 10:16:44 MD
nga Besa
Ēfar ėshtė Dashuria? « 1 2 ... 11 12 »
Agim
- 4291 Ditė mė parė
Agim
119 15380 Postimi i fundit Shkurt 14, 2015, 04:26:53 MD
nga Besa
Arsye pse te Dua « 1 2 3 4 »
Zemra
- 4094 Ditė mė parė
Zemra
35 6048 Postimi i fundit Nėntor 19, 2014, 11:47:04 PD
nga Besa
Me kend e hapni zemren...
Agim
- 4093 Ditė mė parė
Agim
6 1373 Postimi i fundit Nėntor 19, 2014, 11:37:16 PD
nga Besa
Ē’bėn dashuria ?
Albin
- 2744 Ditė mė parė
Albin
3 1066 Postimi i fundit Korrik 05, 2014, 01:17:24 MD
nga Albin
A vret largesia dashurine ? « 1 2 »
Fjolla
- 4280 Ditė mė parė
Fjolla
14 2812 Postimi i fundit Qershor 16, 2014, 08:51:47 PD
nga Fjolla
Dashuria ėshtė e bukur... por edhe e ēuditshme
Mergimtarja
- 4099 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 1115 Postimi i fundit Nėntor 13, 2013, 12:16:04 MD
nga Stina
A kishit Pass Guxim ..???
Mergimtarja
- 4099 Ditė mė parė
Mergimtarja
3 1223 Postimi i fundit Tetor 31, 2013, 12:27:56 MD
nga Albin
Shkruaj Emrin tend me Alfabetin e dashuris !
Durim
- 4056 Ditė mė parė
Durim
8 1537 Postimi i fundit Shtator 19, 2013, 07:48:09 MD
nga Arta
Mendoni se mund te puthesh nje person ne takimin e pare
Agim
- 3936 Ditė mė parė
Agim
4 1149 Postimi i fundit Gusht 28, 2013, 08:46:00 MD
nga Stina
Thėnie kushtuar femrės.... « 1 2 ... 5 6 »
Zemra
- 4021 Ditė mė parė
Zemra
57 7109 Postimi i fundit Shkurt 23, 2013, 08:58:20 MD
nga Albin
Faqe: [1] 2 3   Shko Lart
 

Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.037 sekonda me 13 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.021 sekonda me 28 query