Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Prill 21, 2021, 11:08:09 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Identifikohuni Regjistrohuni  
Nėn-Forume
Asnjė Postim I Ri Video Klipe dhe kėngė shqipe
Kėtu do tė kemi mundėsin ti vejmė kėngėt mė tė preferuara qė me ėndje i ndėgjojmė.
124 Postime
2 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Video Klipe shqiptare
Shkurt 13, 2021, 03:39:09 MD
Postoni lirikat e kėngėve tuaja mė tė dashura. Kėtu mund tė postoni lirikat e kėngėve mė tė dashura.
Faqe: [1]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Vargjet qė ju ngelin nė mendje!! « 1 2 3 4 »
Zemra
- 4068 Ditė mė parė
Zemra
38 6342 Postimi i fundit Nėntor 30, 2016, 09:55:52 PD
nga Deēani
ARTISTJA E POPULLIT JORGJIA TRUJA
Deēani
- 2172 Ditė mė parė
Deēani
4 1251 Postimi i fundit Gusht 12, 2015, 09:05:47 PD
nga Deēani
Tekste Kėngėsh Shqip « 1 2 ... 7 8 »
Besa
- 4062 Ditė mė parė
Besa
76 10436 Postimi i fundit Shtator 15, 2014, 09:40:54 PD
nga Besa
Pa Drenice nuk ka Kosove pa Kosove ska Shqipni
Besa
- 2740 Ditė mė parė
Besa
2 1368 Postimi i fundit Nėntor 05, 2013, 06:22:50 MD
nga Besa
Adelina Ismajli – Biografia
Deēani
- 2879 Ditė mė parė
Deēani
0 616 Postimi i fundit Qershor 04, 2013, 06:30:55 MD
nga Deēani
Kėngėn qė ndegjoni ne ketė moment ! « 1 2 ... 7 8 »
Fjolla
- 4063 Ditė mė parė
Fjolla
78 9400 Postimi i fundit Maj 02, 2013, 01:16:27 MD
nga Zemra
KUSH ISHTE DERVISH SHAQA?
Deēani
- 3490 Ditė mė parė
Deēani
0 828 Postimi i fundit Tetor 02, 2011, 10:02:49 PD
nga Deēani
tekste kengesh te huaja. « 1 2 »
Mergimtarja
- 3873 Ditė mė parė
Mergimtarja
13 2407 Postimi i fundit Shtator 14, 2010, 10:48:03 PD
nga Mergimtarja
Faqe: [1]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.034 sekonda me 14 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.01951 sekonda me 28 query