Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Dhjetor 02, 2021, 08:37:06 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.
Faqe: [1]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Shqipėria dhe Shqiptarėt nė vepra tė Piktorėve tė huaj « 1 2 3 »
Albin
- 4245 Ditė mė parė
Albin
28 10799 Postimi i fundit Janar 07, 2017, 08:20:40 MD
nga Albin
ĒARLI ĒAPLIN
Albin
- 2398 Ditė mė parė
Albin
4 1280 Postimi i fundit Gusht 18, 2015, 09:22:44 PD
nga Albin
ALEKSANDĖR MOISIU
Albin
- 2744 Ditė mė parė
Albin
3 1515 Postimi i fundit Maj 12, 2015, 10:31:12 PD
nga Albin
Arti i Fotografisė nė Shqipėri « 1 2 »
Mergimtarja
- 4092 Ditė mė parė
Mergimtarja
12 2484 Postimi i fundit Shtator 20, 2010, 07:50:28 PD
nga Mergimtarja
Historia E Artit « 1 2 »
Mergimtarja
- 4093 Ditė mė parė
Mergimtarja
12 2880 Postimi i fundit Shtator 18, 2010, 11:36:32 PD
nga Mergimtarja
Arti tradicional rikthehet pėr vizitorėt
Mergimtarja
- 4093 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 785 Postimi i fundit Shtator 18, 2010, 11:30:20 PD
nga Mergimtarja
Artet e Bukura
Mergimtarja
- 4097 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 844 Postimi i fundit Shtator 15, 2010, 07:26:51 PD
nga Mergimtarja
Faqe: [1]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.033 sekonda me 13 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.15268 sekonda me 28 query