Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Janar 22, 2022, 05:54:57 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Letėrsia pėr Fėmijė ėshtė mjaft e pasur dhe ne mund ti sjellim pėr fatosat poezit e tyre, pėrralla tregime etj., etj.
Faqe: [1]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
LAHUTA E MALSISĖ
Albin
- 2616 Ditė mė parė
Albin
6 1532 Postimi i fundit Dhjetor 04, 2014, 12:21:49 MD
nga Albin
Pėrralla pėr Fėmijė « 1 2 3 »
Zemra
- 4343 Ditė mė parė
Zemra
27 5436 Postimi i fundit Nėntor 01, 2013, 08:13:54 PD
nga Stina
Poezi pėr fėmijė « 1 2 ... 8 9 »
Agim
- 4342 Ditė mė parė
Agim
87 11269 Postimi i fundit Shtator 05, 2013, 11:21:20 PD
nga Albin
TREGIM PĖR KECIN BARDHOSH « 1 2 »
Albin
- 4326 Ditė mė parė
Albin
12 5226 Postimi i fundit Janar 18, 2012, 11:12:23 PD
nga Albin
MUAJT E VITIT LAVDĖROHEN
Mergimtarja
- 4127 Ditė mė parė
Mergimtarja
2 1031 Postimi i fundit Tetor 05, 2010, 11:56:12 PD
nga Mergimtarja
VALLJA E SHKRONJAVE « 1 2 3 4 »
Mergimtarja
- 4127 Ditė mė parė
Mergimtarja
36 5421 Postimi i fundit Tetor 05, 2010, 11:46:58 PD
nga Mergimtarja
Faqe: [1]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.032 sekonda me 14 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02003 sekonda me 28 query