Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Shtator 21, 2021, 07:27:27 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Letėrsia pėr Fėmijė ėshtė mjaft e pasur dhe ne mund ti sjellim pėr fatosat poezit e tyre, pėrralla tregime etj., etj.
Faqe: [1]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
LAHUTA E MALSISĖ
Albin
- 2494 Ditė mė parė
Albin
6 1430 Postimi i fundit Dhjetor 04, 2014, 11:21:49 PD
nga Albin
Pėrralla pėr Fėmijė « 1 2 3 »
Zemra
- 4220 Ditė mė parė
Zemra
27 5199 Postimi i fundit Nėntor 01, 2013, 07:13:54 PD
nga Stina
Poezi pėr fėmijė « 1 2 ... 8 9 »
Agim
- 4219 Ditė mė parė
Agim
87 10843 Postimi i fundit Shtator 05, 2013, 10:21:20 PD
nga Albin
TREGIM PĖR KECIN BARDHOSH « 1 2 »
Albin
- 4204 Ditė mė parė
Albin
12 5028 Postimi i fundit Janar 18, 2012, 10:12:23 PD
nga Albin
MUAJT E VITIT LAVDĖROHEN
Mergimtarja
- 4005 Ditė mė parė
Mergimtarja
2 985 Postimi i fundit Tetor 05, 2010, 10:56:12 PD
nga Mergimtarja
VALLJA E SHKRONJAVE « 1 2 3 4 »
Mergimtarja
- 4005 Ditė mė parė
Mergimtarja
36 5146 Postimi i fundit Tetor 05, 2010, 10:46:58 PD
nga Mergimtarja
Faqe: [1]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.049 sekonda me 14 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.01906 sekonda me 28 query