Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Janar 22, 2022, 06:53:04 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Nė kėtė Forum do tė kemi mundėsinė t'i postojm poezit nga mė tė ndryshme; si nga autorėt tanė dhe ata tė huaj.
Faqe: [1] 2   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
HESHTJE E KĖRCĖNUAR
Albin
- 1234 Ditė mė parė
Albin
9 1170 Postimi i fundit Mars 10, 2019, 08:49:22 MD
nga Albin
Poezi Dashurie « 1 2 ... 20 21 »
Albin
- 4343 Ditė mė parė
Albin
202 26152 Postimi i fundit Janar 12, 2019, 03:45:29 MD
nga Albin
Poezi nga Risto Siliqi
Albin
- 3498 Ditė mė parė
Albin
1 1156 Postimi i fundit Nėntor 08, 2018, 08:07:08 MD
nga Albin
KĖTU JAM QĖ SOT E MOT « 1 2 »
Albin
- 3350 Ditė mė parė
Albin
16 3321 Postimi i fundit Nėntor 08, 2018, 07:49:05 MD
nga Albin
Zjarri i Kėngės - Poezi « 1 2 ... 8 9 »
Albin
- 4261 Ditė mė parė
Albin
84 11961 Postimi i fundit Nėntor 08, 2018, 07:34:47 MD
nga Albin
VRULLE LIRIKE « 1 2 3 »
Admin
- 2202 Ditė mė parė
Admin
25 3539 Postimi i fundit Nėntor 08, 2018, 07:14:24 MD
nga Albin
ARKITEKTURA E ZEMRĖS « 1 2 »
Albin
- 3261 Ditė mė parė
Albin
17 3695 Postimi i fundit Nėntor 08, 2018, 06:38:40 MD
nga Albin
Poezi nga mė tė bukurat « 1 2 ... 8 9 »
Albin
- 4343 Ditė mė parė
Albin
85 13403 Postimi i fundit Shkurt 09, 2017, 08:41:49 MD
nga Albin
Poezi nga Fatmire Muja « 1 2 »
Besa
- 2687 Ditė mė parė
Besa
13 2501 Postimi i fundit Mars 31, 2015, 10:14:24 MD
nga Besa
Poezi pėr njeriun tuaj tė zemrės... « 1 2 ... 9 10 »
Zemra
- 4160 Ditė mė parė
Zemra
95 12842 Postimi i fundit Dhjetor 16, 2014, 10:18:33 MD
nga Besa
Poezi nga Hasije Selishta-Kryeziu « 1 2 »
Besa
- 4020 Ditė mė parė
Besa
12 2885 Postimi i fundit Nėntor 27, 2014, 03:17:46 MD
nga Besa
Kur Pritja tė Shkel Poezi Nga Altin Ziberi « 1 2 3 »
Besa
- 4263 Ditė mė parė
Besa
29 5086 Postimi i fundit Shtator 15, 2014, 01:00:46 MD
nga Besa
Poezi pėr Nėnėn.... « 1 2 3 4 »
Zemra
- 4138 Ditė mė parė
Zemra
32 5838 Postimi i fundit Janar 13, 2014, 09:06:41 PD
nga Fjolla
Vjersha Satirike « 1 2 3 »
Albin
- 4265 Ditė mė parė
Albin
24 5130 Postimi i fundit Dhjetor 04, 2013, 09:13:57 MD
nga Agim
Poezi (Dashurie)nga (M.Sh) Zeshkanja « 1 2 3 4 »
Albin
- 3987 Ditė mė parė
Albin
37 7279 Postimi i fundit Maj 12, 2011, 05:08:28 MD
nga Albin
Poezi Humoristike « 1 2 ... 12 13 »
Mergimtarja
- 4148 Ditė mė parė
Mergimtarja
129 13808 Postimi i fundit Dhjetor 01, 2010, 04:05:34 MD
nga Zemra
Poezi per forumin...www.mergimtari.ch « 1 2 3 »
Mergimtarja
- 4138 Ditė mė parė
Mergimtarja
26 4579 Postimi i fundit Tetor 03, 2010, 05:28:56 MD
nga Mergimtarja
Poezi per antaret e forumit « 1 2 »
Mergimtarja
- 4135 Ditė mė parė
Mergimtarja
11 2245 Postimi i fundit Shtator 29, 2010, 09:11:48 PD
nga Albin
Poezi e Chatit
Mergimtarja
- 4146 Ditė mė parė
Mergimtarja
3 1276 Postimi i fundit Shtator 23, 2010, 04:17:19 MD
nga Mergimtarja
Poezi dhe krijime qė i kushtohen gjuhės shqipe
Zemra
- 4261 Ditė mė parė
Zemra
7 1858 Postimi i fundit Gusht 31, 2010, 09:28:25 MD
nga Zemra
Faqe: [1] 2   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.045 sekonda me 14 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.03462 sekonda me 28 query