Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Janar 22, 2022, 05:42:20 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Nėn-Forume
Asnjė Postim I Ri Poezi
Nė kėtė Forum do tė kemi mundėsinė t'i postojm poezit nga mė tė ndryshme; si nga autorėt tanė dhe ata tė huaj.
Moderatore: Agim, Fllanza
891 Postime
21 Tema
Postimi i fundit: nga Albin
ne HESHTJE E KĖRCĖNUAR
Mars 10, 2019, 08:49:22 MD
Asnjė Postim I Ri Letėrisi pėr fėmijė
Letėrsia pėr Fėmijė ėshtė mjaft e pasur dhe ne mund ti sjellim pėr fatosat poezit e tyre, pėrralla tregime etj., etj.
Moderatore: Agim, Fllanza
176 Postime
6 Tema
Postimi i fundit: nga Albin
ne LAHUTA E MALSISĖ
Dhjetor 04, 2014, 12:21:49 MD
Asnjė Postim I Ri LAHUTA E MALCĢS
GJERGJ FISHTA: Lahuta e Malcģs; botimi i tretė Romė 1991
669 Postime
30 Tema
Postimi i fundit: nga Albin
ne Konferenca e Londonit
Shtator 28, 2012, 10:52:39 PD
Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.
Faqe: [1] 2 3   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
DUART E PĖRGJAKURA « 1 2 »
Albin
- 1238 Ditė mė parė
Albin
14 1732 Postimi i fundit Shkurt 27, 2021, 04:35:14 MD
nga Albin
OSO KUKA - ROMAN « 1 2 ... 6 7 »
Albin
- 2264 Ditė mė parė
Albin
62 6033 Postimi i fundit Qershor 24, 2020, 01:45:43 MD
nga Albin
Lamtumirė miku im
Albin
- 592 Ditė mė parė
Albin
0 148 Postimi i fundit Qershor 09, 2020, 10:34:28 PD
nga Albin
PRANVERA E LIBRAVE « 1 2 3 »
Albin
- 2175 Ditė mė parė
Albin
20 2975 Postimi i fundit Janar 16, 2020, 07:29:40 MD
nga Albin
BAJRAM CURRI SHTYLL’ E NACIONALIZMIT
Albin
- 930 Ditė mė parė
Albin
0 546 Postimi i fundit Korrik 07, 2019, 04:46:31 MD
nga Albin
VIOLETA E HESHTUR
Albin
- 1180 Ditė mė parė
Albin
0 275 Postimi i fundit Tetor 30, 2018, 07:19:50 MD
nga Albin
NDRE MJEDA (Biografia)
Albin
- 2095 Ditė mė parė
Albin
5 1230 Postimi i fundit Korrik 08, 2016, 10:30:46 PD
nga Albin
Prejardhja e Emrit Shqiptar « 1 2 3 »
Albin
- 2436 Ditė mė parė
Albin
21 3499 Postimi i fundit Korrik 08, 2016, 10:17:14 PD
nga Albin
HAJRIJA « 1 2 »
Albin
- 2194 Ditė mė parė
Albin
13 2064 Postimi i fundit Prill 19, 2016, 04:31:38 MD
nga Albin
FILIP SHIROKA
Albin
- 2470 Ditė mė parė
Albin
0 707 Postimi i fundit Prill 19, 2015, 08:14:57 MD
nga Albin
Ismail Kadare -Biografija
Albin
- 2490 Ditė mė parė
Albin
3 1039 Postimi i fundit Prill 19, 2015, 07:41:26 MD
nga Albin
NAIM FRASHĖRI
Albin
- 2487 Ditė mė parė
Albin
1 887 Postimi i fundit Prill 04, 2015, 02:54:30 MD
nga Albin
PASHKO VASA
Albin
- 2489 Ditė mė parė
Albin
1 822 Postimi i fundit Prill 01, 2015, 05:56:57 MD
nga Albin
MBRESA - Kujtime nga Ditari(ese)
Albin
- 4095 Ditė mė parė
Albin
7 2609 Postimi i fundit Dhjetor 03, 2014, 09:35:40 PD
nga Albin
Histori tė ndryshme...
Zemra
- 3812 Ditė mė parė
Zemra
9 2362 Postimi i fundit Shtator 13, 2014, 11:03:36 MD
nga Besa
Gremina e Dashunis « 1 2 ... 9 10 »
Albin
- 3496 Ditė mė parė
Albin
98 13881 Postimi i fundit Korrik 05, 2014, 12:23:35 MD
nga Albin
Albumi (Tregim pėr Profesorin tim)
Albin
- 2796 Ditė mė parė
Albin
2 875 Postimi i fundit Maj 29, 2014, 08:28:44 PD
nga Albin
Bardha e Temalit ėshtė figura mė tragjike e heroinave tė dashurisė « 1 2 »
Albin
- 3190 Ditė mė parė
Albin
18 3484 Postimi i fundit Janar 24, 2014, 08:37:11 PD
nga Albin
ERNEST KOLIQI
Albin
- 3174 Ditė mė parė
Albin
4 1668 Postimi i fundit Maj 19, 2013, 12:02:10 MD
nga Albin
Ė – PAZANE…
Albin
- 3190 Ditė mė parė
Albin
0 710 Postimi i fundit Prill 29, 2013, 05:19:25 MD
nga Albin
Faqe: [1] 2 3   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.043 sekonda me 14 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.1251 sekonda me 28 query