Forum

Mė Pranė Njėri-Tjetrit => Votime dhe Sondazhe => Temė e nisur nga: Mergimtarja ne Shtator 21, 2010, 11:30:16 PDTitulli: A jeni xheloz nė dashuri?
Postuar nga: Mergimtarja ne Shtator 21, 2010, 11:30:16 PD
Pershendetje!

Po hap kete tem pasi jam shum kurioze te di se sa nga ju jan apo sjan xheloz ne dashuri?

Personalisht JO nuk jam fare xheloze.
Shum nga ju mund te mendojn pse?, mund te shprehen se nese kjo vajze apo ky djal sjan xheloz ateher tregon se nuk esht dashuri, perkundrazi ne qofte se ne kete dashuri ka dashuri te sinqert ateher nuk shikoj arsyen qe te jem/jesh xheloz/e.

Nuk e di ky esht thjesht opinioni im qe ben pjes ne jeten time reale.
Por ju jeni te mirpritur me pergjgije nga lloje te ndryshme.

Respket nga une ~Mergimtarja~


Titulli: A jeni xheloz nė dashuri?
Postuar nga: Mergimtarja ne Shtator 21, 2010, 11:31:39 PD
jom habit e kom votu per Po  ahhahaa gabim se nuk jam gjelozee


Titulli: A jeni xheloz nė dashuri?
Postuar nga: Albin ne Shtator 21, 2010, 12:50:48 MD
jom habit e kom votu per Po  ahhahaa gabim se nuk jam gjelozee
Hahaha ku dhemb dhembi edhe shkon gjuha... sna ke thanė tė drejten mergimtarja valla qenke gjeloze s epo shifet ne votė hahaha

Unė jam gjeloz nė dashuri sepse  po nuk pati dashuria gjelozi ajo smund tė jetė dashuri e vėrtetė sepse unė mendoj ku ka dashuri ka edhe gjelozi dhe luftojnė sėbashku dhe i zgjasin jetėn asaj dashurie. Ndryshe ajo dashuri mund tė vdesė shpejtė.


Titulli: A jeni xheloz nė dashuri?
Postuar nga: Mergimtarja ne Shtator 21, 2010, 01:49:54 MD
ahhaha nuk jam mar ahahhhaha


Titulli: A jeni xheloz nė dashuri?
Postuar nga: Besa ne Shtator 21, 2010, 01:53:40 MD
Mendoj se xhelozi eshte dicka e mire ne nje lidhje dashurie pasi personat tregojne interes per njeri-tjetrin me ane te xhelozize.


Titulli: A jeni xheloz nė dashuri?
Postuar nga: Mergimtarja ne Shtator 21, 2010, 01:55:06 MD
Besa po me an te gjelozis mund te shkoj edhe deri te perfundimi i lidhjes,.....kuptohet 1 mas me pas gjelozi jo tej mase :D


Titulli: A jeni xheloz nė dashuri?
Postuar nga: Zemra ne Shtator 21, 2010, 03:07:54 MD

Pa xhelozi ska edhe dashuri, mendoj ne personin qe e dashurojm duhet te kemi xhelozi normal,,,,une per veti them se xhelozoj  :-*


Titulli: A jeni xheloz nė dashuri?
Postuar nga: Albin ne Shtator 21, 2010, 03:59:23 MD
Po mirė pasi shumica gjelozojm te dashurin apo tė dashuren  dhe ndodhė diqka qe ne nuk na pėlqen tek ai ose ajo; A jeni nė gjendje qė ta falni njė gabim tė tillė?


Titulli: A jeni xheloz nė dashuri?
Postuar nga: Albin ne Shtator 22, 2010, 07:47:45 PD
Po mirė pasi shumica gjelozojm te dashurin apo tė dashuren  dhe ndodhė diqka qe ne nuk na pėlqen tek ai ose ajo; A jeni nė gjendje qė ta falni njė gabim tė tillė?
Unė dij tė falė por edhe atėhere kur se bėjė kėtė e bėjė nga inati qė mė bėhet mė i fort se sa ajo gjelozi qė ndjej pėr dike. Nuk e fali por gjithmonė e dua prap atė pėrson edhe pse i rrijė largė.


Titulli: A jeni xheloz nė dashuri?
Postuar nga: Zemra ne Shtator 22, 2010, 02:21:06 MD
Po mirė pasi shumica gjelozojm te dashurin apo tė dashuren  dhe ndodhė diqka qe ne nuk na pėlqen tek ai ose ajo; A jeni nė gjendje qė ta falni njė gabim tė tillė?
Unė dij tė falė por edhe atėhere kur se bėjė kėtė e bėjė nga inati qė mė bėhet mė i fort se sa ajo gjelozi qė ndjej pėr dike. Nuk e fali por gjithmonė e dua prap atė pėrson edhe pse i rrijė largė.

Me vjen mire Albin qe dini te falni...
heheh lereni inatin anash, mire eshte me fale...

Une jam ne gjendje ta fali personin qe e dashuroj...se pa xhelozi ska dashuri


Titulli: A jeni xheloz nė dashuri?
Postuar nga: Agim ne Prill 02, 2012, 07:10:27 MD
Po Jam Xheloz Ne Dashuri ,sepse Ne Qofte Se Nuk Je Xheloz Atehere Ska Dashuri ,e Them Kte Fjale Per Tu Sqaru Fjalen Xhelozi Jo Ne Kuptim Sa Te Ndaloj Te Dashuren Time E Ti Them Mos Shko Aty Mos U Vish Kshu Jo Mos Bej Ate Jo Mos Bej Kte ,jo Ne Kte Kuptim Xhelozine Sepse Kjo Eshte Me Teper Se Xhelozi Mund Ta Quaj (fanatizem)
 Por Do Me Pelqente Qe Xhelozine Qe Kam Per Te Dashuren Time Tja Shprehja Ne Nje Menyre Qe Dhe Asaj Ti Pelqente Dhe Mos Ta Lendoja.
 Pa Xhelozi Nuk Ka Dashuri..
 


Titulli: A jeni xheloz nė dashuri?
Postuar nga: Lady ne Mars 29, 2017, 07:47:29 MD
po jam Shum bile