Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Lajmet
Attenzione: Non è stato possibile trovare il file javascript del blocco.Alcune funzioni potrebbero essere disabilitate.
Akuzat “bombė” tė Halil Gecit nė drejtim tė Thaēit
Akuzat “bombė” tė Halil Gecit nė drejtim tė Thaēit dhe SHIK-ut: Tregon ēfarė ‘zbuluan’ amerikanėt dhe pse u burgos “Gjarpri” nė HagėHALIL GECI Veprimtari i LDK-sė, Halil Gec ...
“Serbėt janė popull i urrejtjes, ata po sillen si qentė”
“Serbėt janė popull i urrejtjes, ata po sillen si qentė”, deklarata e ish admiralit kroat “ēmend” SerbinėNGA: F.B MĖ: 9 SHTATOR 2021 NĖ ORA: 10:09Davor Domazet LoshoGazeta serbe “Inform ...
“Gjuetia e peshqve tė mėdhenj
NGA: A.MORINA MË: 3 SHTATOR 2021 NË ORA: 23:01Ramush HaradinajKreut të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ditët e fundit iu ...
Tempo (1942) / Ja pėrse shqiptarėt e Kosovės janė autoktonė – Shpjegimi i gjuhėtarit italian
Nga Aurenc Bebja*, Francë – 3 Maj 2021 “Tempo” ka botuar, me 30 prill 1942, në faqet 20-21, shkrimin e gjuhëtarit italian Carlo Tagliavini mbi orig ...
I kaploi paniku i dashurisė!
I kaploi paniku i dashurisė!Nga: Kimete Berishamergimtari.chVeē ēka s’e kanė thirr nė Hagė Ed ...
Ligji mbi humorin
Ligji mbi humorin!Nga: Kimete Berisha1.Qysh e bleve kėtė shpi?- Vllaznia ma kanė ble.Ku i ke vllaznit?- N'Gjermani, n'Zvicėr, n'Sicili, n'Suedi, n'Amerikė, n'Francė, n'Angli...E kerrin ...
Analisti nga Gjermania fletė pėr Gėrvallėn
Analisti nga Gjermania flet pėr Gėrvallen, e krahason me guximin e Rugovės, ka kėto fjalė pėr opozitėnNGA: M.H. MĖ: 17 PRILL 2021 NĖ ORA: 21:03Ministrja e Punėve tė Jashtme, Donika Gėrv ...
Fjalimi i Donika Gėrvallės nė KS tė KB
Fjalimi i plotė i Ministres sė Punėve tė Jashtme dhe Diasporės, znj. Donika Gėrvalla, nė mbledhjen e 13 Prillit tė Kėshillit tė Sigurimit tė Kombeve tė Bashkuara :I nderuar, z. Presiden ...
Derisa nė Koshare luftonin komandantėt e vėrtetė, disa nė “Rogner” “bėnin qejf”
NGA FATON MEHMETI MË 9 PRILL 2021 NË ORA: 17:17Komandantët e Rognerit ...
Rrėfimi i rrallė i analistit nga Gjermania
Rrëfimi i rrallë i analistit nga Gjermania: Ja si u përjashtua Vjosa Osmani nga LDK, babai saj kuadër i FARK-ut të Rugovës         ...
 
Postimet e fundit nga Forumi
Akuzat “bombė”...
Nga: Deēani
me: Premte, 10 Shtator 2021 16:10
Dyshime rreth ...
Nga: Deēani
me: Enjte, 09 Shtator 2021 16:28
Si u vra Esat ...
Nga: Deēani
me: Enjte, 09 Shtator 2021 16:23
Miladin Popovi...
Nga: Deēani
me: Enjte, 09 Shtator 2021 15:52
“Serbėt janė p...
Nga: Deēani
me: Enjte, 09 Shtator 2021 09:29
 
SHKARKIMET
Emri Shikime Shkarkuar Madhėsia Votuar mė sė shumti Pėrshkrimi
VJERSHA TĖ ZGJEDHURA... 227 0 381.18 Kb 5 NDRE MJEDA

VJERSHA TE Z...
Rrėfimet nga lufta..... 314 4 560.33 Kb 5 Rrėfimet nga lufta...edhe ne dėshmo...
KĖTU JAM QE SOT E M... 294 4 149.49 Kb 5 LEBIT MURTISHI

KĖTU JAM ...
LAHUTA E MALSISĖ 237 10 751.38 Kb 5 ODHISE GRILLO

LAHUTA E M...
PRANVERA E LIBRAVE 190 49 1.88 Mb 5 TEKI DERVISHI

PRANVERA E...
SHPRISHJA E TERRIT 164 3 896.75 Kb 5 HAJDIN ABAZI


SHPR...
PĖRRALLA POPULLORE M... 231 10 2.96 Mb 5 BEDRI DEDJA


PĖRRA...
HAJRIA 182 11 893.72 Kb 5 Gjergj Fishta


Hajr...
NITA 228 14 1.72 Mb 5 JOSIP RELA

NITA - DRAMĖ
SIKUR TĖ ISHA DJALĖ 221 4 991.23 Kb 5 HAKI STĖRMILLI


SI...
Nr.Kategorisė Total Files Total Shkarkime Top Autor Madhėsia totale e Dėrgimit Popullariteti
6 25 326  Deēani  1.96 Gb  LAHUTA E MALCĢS
 
Komentet e Fundit
Shkarkimet Komenti Autori Data Totali i Komenteve
LAHUTA E MALSISĖ LAHUTA e Malsisė ng... 21 Mar 2021 1
LAHUTA E MALCĢS Prap edhe njėhere La... 04 Mar 2021 1
Galeria Komenti Autori Data Totali i Komenteve
Ujvarė Natyra ka bėrė shumė... Deēani 04 Mar 2021 1
Revista Jone Komenti Autori Data Totali i Komenteve
Asnje koment
 


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.03719 sekonda me 44 query