Last Shout - Posted by: Deani - Wednesday, 30 September 2015 17:13

Lista e albumeve :: Profili im
Ngarkimet m t fundit :: Komentet m t fundit :: M t shikuarat :: M t vlersuarat :: Favoritet e mia :: Krko

Pritja > Foto Dashurie

TITULLI  +   - 
EMRI I DOSJES  +   - 
DAT  +   - 

tash_esht_von_zemer.jpg
Eeee – 582 shikimeTash sht von zemr...[/B]Albin
syri2.jpg
Vaji im... – 684 shikimeQaj pr mamin tim se e dua shum...Albin
syri1.jpg
Loti – 1192 shikimeMe lot n sy! Edhe kjo sht pjes e ets ...3 komenteAlbin
pizap.com13380643711591.jpg
Vasha dhe Pllumbat – 795 shikimeVasha dhe PllumbatAlbin
love7~1.jpg
Pse...? – 647 shikime...sepse vetm ty t kujtoj...Albin
love5~1.jpg
Grua nr1 – 664 shikimeGrua me shami- model nr1Albin
love11~1.jpg
Grua me shami – 1168 shikime..shum trheqse2 komenteAlbin
love10~1.jpg
Love10 – 670 shikimeLove10Albin
Loti.jpg
LOTI – 961 shikimeLotet e dashuris ta pervelojn shpirtin1 komenteAlbin
kiss.jpg
Kiss – 764 shikimeKissAlbin
FotoFlexer_Photo.jpg
Syte – 761 shikimeBota eshte plot me sy te bukur por sy qe te shikojne me sinqeritet dhe dashuri ka shume pakBesa
e467c1a5.jpg
T dua – 746 shikimeKujtimi im je ti zemrAlbin
14 fotografi n 2 faqe(s) 1

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Page generated in 1.36829 seconds with 42 queries