Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.

Lista e albumeve :: Profili im
Ngarkimet mė tė fundit :: Komentet mė tė fundit :: Mė tė shikuarat :: Mė tė vlerėsuarat :: Favoritet e mia :: Kėrko

Pritja > Foto Dashurie

TITULLI  +   - 
EMRI I DOSJES  +   - 
DATĖ  +   - 

tash_esht_von_zemer.jpg
Eeee – 638 shikimeTash ėshtė vonė zemėr...[/B]Albin
syri2.jpg
Vaji im... – 742 shikimeQaj pėr mamin tim se e dua shumė...Albin
syri1.jpg
Loti – 1297 shikimeMe lot nė sy! Edhe kjo ėshtė pjesė e etės ...3 komenteAlbin
pizap.com13380643711591.jpg
Vasha dhe Pėllumbat – 854 shikimeVasha dhe PėllumbatAlbin
love7~1.jpg
Pse...? – 706 shikime...sepse vetėm ty tė kujtoj...Albin
love5~1.jpg
Grua nr1 – 745 shikimeGrua me shami- model nr1Albin
love11~1.jpg
Grua me shami – 1273 shikime..shumė tėrheqėse2 komenteAlbin
love10~1.jpg
Love10 – 730 shikimeLove10Albin
Loti.jpg
LOTI – 1038 shikimeLotet e dashuris ta pervelojn shpirtin1 komenteAlbin
kiss.jpg
Kiss – 824 shikimeKissAlbin
FotoFlexer_Photo.jpg
Syte – 846 shikimeBota eshte plot me sy te bukur por sy qe te shikojne me sinqeritet dhe dashuri ka shume pakBesa
e467c1a5.jpg
Tė dua – 806 shikimeKujtimi im je ti zemėrAlbin
14 fotografi nė 2 faqe(s) 1


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.03399 sekonda me 40 veprime