Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13

Lista e albumeve :: Profili im
Ngarkimet mė tė fundit :: Komentet mė tė fundit :: Mė tė shikuarat :: Mė tė vlerėsuarat :: Favoritet e mia :: Kėrko

Pritja > Foto Dashurie

TITULLI  +   - 
EMRI I DOSJES  +   - 
DATĖ  +   - 

AULONA121.jpg
Unė jam Top Model – 1153 shikimeUnė jam TopModel1 komenteAlbin
duke menduar.jpg
Duke menduar – 676 shikimeKur mbyll syt mendoj per ty....Albin
e467c1a5.jpg
Tė dua – 731 shikimeKujtimi im je ti zemėrAlbin
FotoFlexer_Photo.jpg
Syte – 744 shikimeBota eshte plot me sy te bukur por sy qe te shikojne me sinqeritet dhe dashuri ka shume pakBesa
kiss.jpg
Kiss – 750 shikimeKissAlbin
Loti.jpg
LOTI – 940 shikimeLotet e dashuris ta pervelojn shpirtin1 komenteAlbin
love10~1.jpg
Love10 – 656 shikimeLove10Albin
love11~1.jpg
Grua me shami – 1142 shikime..shumė tėrheqėse2 komenteAlbin
love5~1.jpg
Grua nr1 – 644 shikimeGrua me shami- model nr1Albin
love7~1.jpg
Pse...? – 631 shikime...sepse vetėm ty tė kujtoj...Albin
pizap.com13380643711591.jpg
Vasha dhe Pėllumbat – 780 shikimeVasha dhe PėllumbatAlbin
syri1.jpg
Loti – 1167 shikimeMe lot nė sy! Edhe kjo ėshtė pjesė e etės ...3 komenteAlbin
14 fotografi nė 2 faqe(s) 1

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.03715 sekonda me 40 veprime