Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.

Lista e albumeve :: Profili im
Ngarkimet mė tė fundit :: Komentet mė tė fundit :: Mė tė shikuarat :: Mė tė vlerėsuarat :: Favoritet e mia :: Kėrko

Pritja > Foto Dashurie

TITULLI  +   - 
EMRI I DOSJES  +   - 
DATĖ  +   - 

AULONA121.jpg
Unė jam Top Model – 1253 shikimeUnė jam TopModel1 komenteAlbin
duke menduar.jpg
Duke menduar – 735 shikimeKur mbyll syt mendoj per ty....Albin
e467c1a5.jpg
Tė dua – 791 shikimeKujtimi im je ti zemėrAlbin
FotoFlexer_Photo.jpg
Syte – 825 shikimeBota eshte plot me sy te bukur por sy qe te shikojne me sinqeritet dhe dashuri ka shume pakBesa
kiss.jpg
Kiss – 809 shikimeKissAlbin
Loti.jpg
LOTI – 1018 shikimeLotet e dashuris ta pervelojn shpirtin1 komenteAlbin
love10~1.jpg
Love10 – 715 shikimeLove10Albin
love11~1.jpg
Grua me shami – 1246 shikime..shumė tėrheqėse2 komenteAlbin
love5~1.jpg
Grua nr1 – 725 shikimeGrua me shami- model nr1Albin
love7~1.jpg
Pse...? – 691 shikime...sepse vetėm ty tė kujtoj...Albin
pizap.com13380643711591.jpg
Vasha dhe Pėllumbat – 840 shikimeVasha dhe PėllumbatAlbin
syri1.jpg
Loti – 1269 shikimeMe lot nė sy! Edhe kjo ėshtė pjesė e etės ...3 komenteAlbin
14 fotografi nė 2 faqe(s) 1


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.2035 sekonda me 40 veprime