Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.

Lista e albumeve :: Profili im
Ngarkimet mė tė fundit :: Komentet mė tė fundit :: Mė tė shikuarat :: Mė tė vlerėsuarat :: Favoritet e mia :: Kėrko

Kategori Albume Fotografi
Foto Tė AnėtarėveAnėtarėt mund tė vendosin fotot e tyre personale (sipas dėshirės) apo edhe ndonjė foto tjetėr , pėr tė mundur tė tjerėt tė bėjnė komente rreht fotos dhe anėtarit.
Bukurit NatyroreFoto nga vende tė ndryshme , gjegjėsisht me pamje nga natyra; fusha , male lumenj detė etj,.
Foto Dashurie...por vetėm ato foto qė nuk i prishin imazhin galerisė, ndryshe fotot me imazhe tė renda do tė largohen menjėhere nga galeria
Karikatura Nė kėtė kategori vendosen foto karikatur tė ndryshme...
30 fotografi nė 4 albume dhe 4 kategori me 18 komente tė shikuara 25989 herė

Foto Tė Anėtarėve


sa mireeee.jpg

Anėtarėt mund tė vendosin fotot e tyre personale (sipas dėshirės) apo edhe ndonjė foto tjetėr , pėr tė mundur tė tjerėt tė bėjnė komente rreht fotos dhe anėtarit.

5 fotografi, e fundit shtuar mė 29 Dhjetor 2011

Bukurit Natyrore


KOSOVA_,_pushimet_VERA_2010.jpg

Foto nga vende tė ndryshme , gjegjėsisht me pamje nga natyra; fusha , male lumenj detė etj,.

9 fotografi, e fundit shtuar mė 29 Prill 2015

Foto Dashurie


tash_esht_von_zemer.jpg

...por vetėm ato foto qė nuk i prishin imazhin galerisė, ndryshe fotot me imazhe tė renda do tė largohen menjėhere nga galeria.

14 fotografi, e fundit shtuar mė 01 Qershor 2012

Karikatura


Klintoni~1.jpg

Nė kėtė kategori vendosen foto karikatur tė ndryshme...

2 fotografi, e fundit shtuar mė 21 Gusht 2011

4 albume nė 1 faqe

Fotografi tė rastėsishme

agjirokastres.jpg
Klintoni~1.jpg
pizap.com13380643711591.jpg
love10~1.jpg
mergimtari.ch.jpg
issmet.jpg
syri2.jpg
bregdeti.jpg

Futjet mė tė fundit

elberat1484.jpg
Deēani29 Prill 2015
agjirokastres.jpg
Admin29 Prill 2015
bregdeti.jpg
Albin29 Prill 2015
KOSOVA_,_pushimet_VERA_2010_049b.jpg
Albin03 Dhjetor 2014
AULONA121.jpg
Albin01 Qershor 2012
pizap.com13380643711591.jpg
Albin26 Maj 2012
duke menduar.jpg
Albin27 Janar 2012
Loti.jpg
Albin26 Janar 2012


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.03857 sekonda me 31 veprime