Last Shout - Posted by: Deani - Wednesday, 30 September 2015 17:13

Lista e albumeve :: Profili im
Ngarkimet m t fundit :: Komentet m t fundit :: M t shikuarat :: M t vlersuarat :: Favoritet e mia :: Krko

Kategori Albume Fotografi
Foto T AntarveAntart mund t vendosin fotot e tyre personale (sipas dshirs) apo edhe ndonj foto tjetr , pr t mundur t tjert t bjn komente rreht fotos dhe antarit.
Bukurit NatyroreFoto nga vende t ndryshme , gjegjsisht me pamje nga natyra; fusha , male lumenj det etj,.
Foto Dashurie...por vetm ato foto q nuk i prishin imazhin galeris, ndryshe fotot me imazhe t renda do t largohen menjhere nga galeria
Karikatura N kt kategori vendosen foto karikatur t ndryshme...
30 fotografi n 4 albume dhe 4 kategori me 18 komente t shikuara 23307 her

Foto T Antarve


sa mireeee.jpg

Antart mund t vendosin fotot e tyre personale (sipas dshirs) apo edhe ndonj foto tjetr , pr t mundur t tjert t bjn komente rreht fotos dhe antarit.

5 fotografi, e fundit shtuar m 29 Dhjetor 2011

Bukurit Natyrore


KOSOVA_,_pushimet_VERA_2010.jpg

Foto nga vende t ndryshme , gjegjsisht me pamje nga natyra; fusha , male lumenj det etj,.

9 fotografi, e fundit shtuar m 29 Prill 2015

Foto Dashurie


tash_esht_von_zemer.jpg

...por vetm ato foto q nuk i prishin imazhin galeris, ndryshe fotot me imazhe t renda do t largohen menjhere nga galeria.

14 fotografi, e fundit shtuar m 01 Qershor 2012

Karikatura


Klintoni~1.jpg

N kt kategori vendosen foto karikatur t ndryshme...

2 fotografi, e fundit shtuar m 21 Gusht 2011

4 albume n 1 faqe

Fotografi t rastsishme

agjirokastres.jpg
FotoFlexer_Photo.jpg
rdfc1.jpg
syri1.jpg
KOSOVA_,_pushimet_VERA_2010.jpg
tiiiiiiiiiiiiii.jpg
zemraaaa.jpg
love10~1.jpg

Futjet m t fundit

elberat1484.jpg
Deani29 Prill 2015
agjirokastres.jpg
Admin29 Prill 2015
bregdeti.jpg
Albin29 Prill 2015
KOSOVA_,_pushimet_VERA_2010_049b.jpg
Albin03 Dhjetor 2014
AULONA121.jpg
Albin01 Qershor 2012
pizap.com13380643711591.jpg
Albin26 Maj 2012
duke menduar.jpg
Albin27 Janar 2012
Loti.jpg
Albin26 Janar 2012

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Page generated in 1.93921 seconds with 42 queries