Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.

Lista e albumeve :: Profili im
Ngarkimet mė tė fundit :: Komentet mė tė fundit :: Mė tė shikuarat :: Mė tė vlerėsuarat :: Favoritet e mia :: Kėrko

Pritja > Foto Dashurie

Syte
Bota eshte plot me sy te bukur por sy qe te shikojne me sinqeritet dhe dashuri ka shume pak
 
syri1.jpg  FotoFlexer_Photo.jpg  love11~1.jpg  AULONA121.jpg  love5~1.jpg 
 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.12934 sekonda me 40 veprime