Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.

Lista e albumeve :: Profili im
Ngarkimet mė tė fundit :: Komentet mė tė fundit :: Mė tė shikuarat :: Mė tė vlerėsuarat :: Favoritet e mia :: Kėrko

Pritja > Foto Dashurie
Kliko pėr tė parė imezhin me permasa tė plota
Loti
Me lot nė sy! Edhe kjo ėshtė pjesė e etės ...
 
syri1.jpg  FotoFlexer_Photo.jpg  love11~1.jpg  AULONA121.jpg  love5~1.jpg 
 
Zemra [13 Tetor 2011 @ 09:09 PM]
Foto e bukur por prekėse....Loti i vėrtetė nuk ėshtė gjithmonė ai qė bie nga syri dhe mbulon fytyrėn, por ai qė bie nga zemra dhe mbulon shpirtin.
Albin [26 Tetor 2011 @ 03:20 PM]
Eh, Zemra e vėrtrtė kjo qė thua ti. Shumė e vėrtetė!
Zemra [18 Nėntor 2011 @ 05:15 PM]
\"Lotėt e derdhur ne vetmi, jane lotėt mė tė sinqertė!\"


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.14365 sekonda me 40 veprime