Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.

Lista e albumeve :: Profili im
Ngarkimet mė tė fundit :: Komentet mė tė fundit :: Mė tė shikuarat :: Mė tė vlerėsuarat :: Favoritet e mia :: Kėrko

Pritja > Foto Dashurie

Syte
Bota eshte plot me sy te bukur por sy qe te shikojne me sinqeritet dhe dashuri ka shume pak
 
Loti.jpg  pizap.com13380643711591.jpg  FotoFlexer_Photo.jpg  kiss.jpg  e467c1a5.jpg 
 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.03608 sekonda me 40 veprime