Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.

Lista e albumeve :: Profili im
Ngarkimet mė tė fundit :: Komentet mė tė fundit :: Mė tė shikuarat :: Mė tė vlerėsuarat :: Favoritet e mia :: Kėrko

Pritja > Foto Dashurie

LOTI
Lotet e dashuris ta pervelojn shpirtin
 
pizap.com13380643711591.jpg  duke menduar.jpg  Loti.jpg  sa mireeee.jpg  kiss.jpg 
 
Zemra [27 Janar 2012 @ 01:17 PM]
Dashuria qe eshte pastruar nga lotet mbetet gjithmone e paster dhe e bukur !!!


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.03211 sekonda me 40 veprime