Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13

Lista e albumeve :: Profili im
Ngarkimet mė tė fundit :: Komentet mė tė fundit :: Mė tė shikuarat :: Mė tė vlerėsuarat :: Favoritet e mia :: Kėrko

Pritja > Foto Dashurie
Kliko pėr tė parė imezhin me permasa tė plota
Vasha dhe Pėllumbat
Vasha dhe Pėllumbat
 
KOSOVA_,_pushimet_VERA_2010_049b.jpg  AULONA121.jpg  pizap.com13380643711591.jpg  duke menduar.jpg  Loti.jpg 
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.07449 sekonda me 40 veprime