Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.

Lista e albumeve :: Profili im
Ngarkimet mė tė fundit :: Komentet mė tė fundit :: Mė tė shikuarat :: Mė tė vlerėsuarat :: Favoritet e mia :: Kėrko

Pritja > Foto Tė Anėtarėve
Kliko pėr tė parė imezhin me permasa tė plota
Gezuar Vitin e Ri 2012
Gezuar te gjithe antarve...
 
sa mireeee.jpg  sa mireeee.jpg  sa mireeee.jpg  Loti.jpg  sa mireeee.jpg 
 
Albin [01 Janar 2012 @ 10:07 PM]
Zemra me tė vėrtetė je be dizajnere e mirė e fotove. Tė lumtė
Zemra [08 Mars 2012 @ 09:04 PM]
Flm Albin, ketu kam mundesi te postoj foto te dizajnuara, po ne forum po postoj por mbas ni kohe po humbin nga aty...
Albin [09 Mars 2012 @ 07:14 PM]
Hmmm bani nė nji link tjetėr mos i le ne at link qė i ban ne at faqe ka mundesi qe e ndrroojn linkun dhe per ata humbin fotot ndryshe sduhet me humb e kėtu merren nga pc fotot pa link dhe futen ne sistem ku e merr foto linkun direkt nga galerij per ata nuk humbin kėtu
Zemra [03 Prill 2012 @ 09:21 PM]
ok, flm per ndihmen...s\'besoj tash qe humbin.


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.1702 sekonda me 40 veprime