Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13

Lista e albumeve :: Profili im
Ngarkimet mė tė fundit :: Komentet mė tė fundit :: Mė tė shikuarat :: Mė tė vlerėsuarat :: Favoritet e mia :: Kėrko

Pritja > Foto Dashurie

Syte
Bota eshte plot me sy te bukur por sy qe te shikojne me sinqeritet dhe dashuri ka shume pak
 
duke menduar.jpg  e467c1a5.jpg  FotoFlexer_Photo.jpg  kiss.jpg  Loti.jpg 
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.04822 sekonda me 40 veprime