Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.

Libri i Vizitorėve - mergimtari.ch

Dėrgo njė koment tek Libri i vizitorėve

ema(kosov) Femėr

tung te gjithve

29.08.2017 21:36:29  Kommentari 
 ema  Lösche 
 ema  °2

Albin(Luzern)  Emaili 
 admin@mergimtari.ch  Faqja 
 http://mergimtari.ch

Mirė se vini nė librin e Vizitorėve.
Ndonėse kaloni kėndej , atėhere shkruaj njė koment tuajin, mbresėn apo njė pėrshėndetje pėr webin. Ēdo koment i juaj do tė aprovohet pasi admin do tė shikoj pėrmbajtjen e komentit.
Ju faleminderit pėr mirėsin tuaj.
mergimtari.ch

02.07.2011 09:26:44  Kommentari 
 Albin  Lösche 
 Albin  °1Anėtarėt nė Librin e Vizitorėve: 7 (0 Anėtar tė Regjistruar 7 Vizitor dhe 0 Anėtarė Anonim)
Anėtarėt:


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02378 sekonda me 39 veprime