Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
Pasqyra e Lajmeve
Attenzione: Non è stato possibile trovare il file javascript del blocco.Alcune funzioni potrebbero essere disabilitate.
Shteti nuk forcohet duke ikur, as duke u tėrhequr nga sfidat.!
Ish agjenti i SHIK-ut i kundėrpėrgjigjet ashpėr Kadri VeselitIsh agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari, pėrmes njė postimi nė facebook i ėshtė kundėrpėrgjigjur deklaratave tė fundit tė Kad ...
“Pyesni zemrėn”, njė vėllimi i ri poetik nga Emine S. Hoti
Nga Viron Kona“Pyesni zemrėn” ėshtė vėllimi mė i ri poetik i poeteshės shqiptare – norvegjeze Emine S. Hoti. Nga titulli lexuesi kupton se libri ėshtė njė rrėfim i sinqertė, qė ka bur ...
DIMRI I PARĖ AMERIKAN PA ...
DIMRI I PARĖ AMERIKAN PA MID’HAT FRASHĖRIN TONĖ TĖ MADH Nga Ilir Hysa PhDSot, kėtu nė bregun verilindor tė Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės, n’a mbėrriti dėbora e parė e sezonit. Ndod ...
BAJRAM CURRI SHTYLL’ E NACIONALIZMIT
Nga Fritz Radovani MARS 1925: SHQIPNIA NĖ ZI…■Dhe, kėte Shqipni, nuk e kam gjetė kund ma sakt se tek Don Lazer Shantoja.… “Nji plakė dhe nji gocė kjajnė pėrditė nė Shkoder… Nji Na ...
Zogu i kėrkon Titos 8000 kosovarė tė armatosur pėr rrėzimin e Hoxhės
Dokumenti i sotėm qė vjen nga Arkivat e Deklasifikuara Amerikane dhe qė vazhdon tė sjellė informacion mbi bashkėpunimin e ish-Mbretit Zog me liderin e njohur komunist jugosllav Tito, of ...
Unė po t’mallkoj sa herė po ma luan gurin, por Gjuriqin e arrestuan ta rriste namin Presidenti, e t’ia thyente kurrizin Kryeministrit
]… e unė po ta them, se ndėrskamcat i pate nga “komandantat e Bllacės” e kurrė s’e hetove lum miku,…Shnet e rrnoftė Rugova qė kurrė s’do t’pranoj kufi tjetėr pos Ēakorrit.Ēun LajēiMiku ...
Kadri Veseli na e “nguli”,
Ramush Haradinaj thot se: Kadri Veseli na e “nguli”, nuk ka me i ec kungulli mbi uje gjatė.“PDK ėshtė pro qėndrimit tė LDK-sė qė nė projektligjin pėr Demarkacionin me Malin e Zi ...
Trojka qė po e shkatėrron Kosovėn’
Deputeti Korab Sejdiu gjatė njė interviste pėr gazetėn “Zėri” ka deklaruar se tre liderėt kryesorė tė vendit: presidenti Thaēi, kryeministri Haradinaj, si dhe kryeparlamentari Veseli, m ...
Trojka qė po e shkatėrron Kosovėn
http://oobir.xyz/wp-content/uploads/2018/02/trio-730x440-730x420.jpgDeputeti Korab Sejdiu gjatė njė interviste pėr gazetėn “Zėri” ka deklaruar se tre liderėt kryesorė tė vendit: preside ...
Flet Carla del Ponte
Carla del Ponte: Haradinaj nuk e meriton tė maltretohet nė Francė, kur dy herė ka dalė i pastėr nga HagaFlet Carla del Ponte, Gjykata Speciale fillon me “peshqit e vegjėl” ...
 
Postimet e Fundit
Duke njohur hi...
Nga: Deēani
me: Diele, 07 Korrik 2019 16:19
BAJRAM CURRI S...
Nga: Deēani
me: Diele, 07 Korrik 2019 15:46
DYZETĖ VJET ME...
Nga: Deēani
me: Enjte, 04 Prill 2019 15:40
DYZETĖ VJET ME...
Nga: Deēani
me: Mėrkur, 20 Mars 2019 17:27
DYZETĖ VJET ME...
Nga: Deēani
me: Shtunė, 16 Mars 2019 11:04
 
Shkarkimet
Emri Shikime Shkarkuar Madhėsia Votuar mė sė shumti Pėrshkrimi
Lulja e Shpėtimit 591 5 544.44 Kb 5 Milazim Krasniqi - Lulja e Shpėtimi...
SHPRISHJE E TERRIT 2066 13 266.17 Kb 5 SHPRISHJE E TERRIT / HAJDIN ABAZI-P...
HESHTJE E KĖRCĖNUAR 2105 10 420.33 Kb 5 HESHTJE E KĖRCĖNUAR /RRUSTEM GĖRGUR...
Ēka i ndan dhe ēka i... 1430 25 74.81 Kb 5 Ēka i ndan dhe ēka i bashkon shqipt...
FJALA SI MODEL SHPRE... 1516 24 98.83 Kb 4.33 FJALA SI MODEL SHPREHJEJE E NDJENJĖ...
Vrulle Lirike 1630 47 5.36 Mb 5 Nuhi Vinca

"Vrulle ...
Rrėfime...edhe ne dė... 1774 43 447.17 Kb 5 ...edhe ne dėshmojmė

Sha...
LAHUTA E MALSISĖ 2204 51 775.48 Kb 5 ODHISE K. GRILLO

LAHUTA ...
PICIMULI 2521 46 293.95 Kb 5 REXHEP HOXHA

PICIMULI
POEZI TĖ ZGJEDHURA 6164 113 283.98 Kb 4.25 YMER SHKRELI

Poezi tė zg...
ARKITEKTURA E ZEMR... 2553 58 642.21 Kb 5 Agim Shehu
Arkitektura e Zemrė...
Zjarri i Kėngės 2437 71 564.73 Kb 5 Din Mehmeti
Zjarri i Kėngės
LULI I VOCĖRR 3000 66 415.50 Kb 4.72 Milosh Gjegj Nikola - Migjeni
...
SHOTA 3060 71 3.03 Mb 5 Beatriēe Balliēi

SHOTA -...
TREGIM PĖR KECIN ... 5120 92 1.10 Mb 4.61
RAMADAN M. PASMAĒIU

VEPRIMTARIA ANTIKOMB... 3094 52 318.73 Kb 4.52 Sheradin Berisha

Shpalim...
Sikur T'isha Dja... 3450 77 707.64 Kb 4.79 Haki Stėrmilli

Sikur T&#...
Ardhja e Migjenit nė... 3519 72 584.49 Kb 4.77 Ardhja e Migjenit nė letėrsin Shqip...
Dielli i mbramjes D... 3200 55 207.45 Kb 4.78 Dielli i mbramjes
Dielli i mėn...
Kėtu Jam Qė Sot e Mo... 3615 56 149.49 Kb 4.77 Lebit Murtishi

POEZI
Nr.Kategorisė Total Files Total Shkarkime Top Autor Madhėsia totale e Dėrgimit Popullariteti
3 21 1328  Albin  1.72 Gb  Lahuta e Malcģs
 
ME PAK FJALĖ
www.mergimtari.ch
 
Komentet e fundit
Shkarkime Komente Autori Data Gjithsejt Komente
SHPRISHJE E TERRIT Ky vėllim Poetik i H... Deēani 17 Shk 2018 1
HESHTJE E KĖRCĖNUAR Poezitė kryesisht ja... Deēani 15 Shk 2018 1
POEZI TĖ ZGJEDHURA Pėr mė tė vegjlit ed... Albin 31 Gus 2013 1
TREGIM PĖR KECIN ... Pėr mė tė vegjlit qė... Albin 19 Jan 2012 1
Lahuta e Malcģs Pėr tė mundur me bė... Albin 22 Tet 2011 1
Galeria Komente Autori Data Gjithsejt Komente
... Sikur te kisha munde... Albin 04 Tet 2012 1
Revista jonė Komente Autori Data Gjithsejt Komente
Nuk ka komente
 
HERONJTĖ E LIRISĖ
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.04191 sekonda me 51 veprime