Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
MKP Lajme

mergimtari.ch Lajme   

Lajmet
  Kategoria Lajmi i fundit Data
OPIMIONE Albin Kurti e deklasoi rėnd gazetarin serb, Jugosllav Qosiq, i Tv-n1- nga Beogradi..!? 09 Nen 2019 4
Lajme Nga Kosova Osmani: Marrėveshja me Serbinė duhet ta ketė bekimin e SHBA-sė 22 Tet 2019 32
Lajme Nga Bota Flet Carla del Ponte 27 Shk 2017 10
Komente Dhe Analiza DIMRI I PARĖ AMERIKAN PA ... 18 Nen 2018 10
Risi nė Mergimtari.ch Lufta e Thaēit pėr tė shpėtuar, por Gjykata Speciale e ka listėn... 10 Nen 2019 13


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.44751 sekonda me 44 veprime