Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
MKP Lajme

mergimtari.ch Lajme   

Lajmet
  Kategoria Lajmi i fundit Data
Lajme Nga Kosova Shteti nuk forcohet duke ikur, as duke u tėrhequr nga sfidat.! 10 Pri 2019 28
Lajme Nga Bota Flet Carla del Ponte 27 Shk 2017 10
Komente Dhe Analiza DIMRI I PARĖ AMERIKAN PA ... 18 Nen 2018 10
Risi nė Mergimtari.ch “Pyesni zemrėn”, njė vėllimi i ri poetik nga Emine S. Hoti 20 Dhj 2018 11


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.03037 sekonda me 41 veprime