Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Galeria e Imazheve

MKP Mergimtari.ch GaleriBukuritė NatyroreEdhe kėshtu ndodhė tė krenohet natyre [ Kėrko ] 

Edhe kėshtu ndodhė tė krenohet natyre

zoom

      

Emri Edhe kėshtu ndodhė tė krenohet natyre
Pėrshkrimi edhe kėshtu ndodhė qė natyra tė ketė bukurin e vet pėr ti dhuruar njeriut ...
Dėrguar nga Albin
Me Datė 02 Sht 2011
Pesha 565.8 Kb
Dimensioni 509 x 410
Shikime 227
Vlerėsimi Vota: 0 - Mesatarja:

Dėrgo Kartolinė Voto
Komentet

Statistikat
Ndodhen 37 imazhe nė database
Mė e shikuara: Perėndim Dielli
Mė e votuara: Zemėr Pėr Ty
Imazhi i fundit i vendosur: Zogu

Pėrdoruesit totalė nė Galeri 1 (0 Pėrdoruesit e regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonimė)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.15822 sekonda me 48 veprime