Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Galeria e Imazheve

MKP Mergimtari.ch GaleriBukuritė NatyroreLiqeni nė shoqėri me... [ Kėrko ] 

Liqeni nė shoqėri me...

zoom

      

Emri Liqeni nė shoqėri me...
Pėrshkrimi Gusa nė Liqen
Dėrguar nga Albin
Me Datė 02 Sht 2011
Pesha 407.51 Kb
Dimensioni 400 x 319
Shikime 136
Vlerėsimi Vota: 1 - Mesatarja: 5

Dėrgo Kartolinė Voto
Komentet

Statistikat
Ndodhen 37 imazhe nė database
Mė e shikuara: Perėndim Dielli
Mė e votuara: Zemėr Pėr Ty
Imazhi i fundit i vendosur: Zogu

Pėrdoruesit totalė nė Galeri 2 (1 Pėrdoruesit e regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonimė)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: Deēani


 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.18272 sekonda me 48 veprime