Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Galeria e Imazheve

MKP Mergimtari.ch GaleriBukuritė NatyroreLum nė fshat [ Kėrko ] 

Lum nė fshat

zoom

      

Emri Lum nė fshat
Pėrshkrimi lum nė fshat
Dėrguar nga Albin
Me Datė 02 Sht 2011
Pesha 356.13 Kb
Dimensioni 500 x 410
Shikime 199
Vlerėsimi Vota: 1 - Mesatarja: 5

Dėrgo Kartolinė Voto
Komentet

Statistikat
Ndodhen 37 imazhe nė database
Mė e shikuara: Lum i vogėl ...
Mė e votuara: Zemėr Pėr Ty
Imazhi i fundit i vendosur: Zogu

Pėrdoruesit totalė nė Galeri 2 (0 Pėrdoruesit e regjistruar 2 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonimė)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.0448 sekonda me 49 veprime