Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Galeria e Imazheve

MKP Mergimtari.ch GaleriBukuritė NatyroreNatyrė (i shikuar nga njė kėnd) [ Kėrko ] 

Natyrė (i shikuar nga njė kėnd)

zoom

      

Emri Natyrė (i shikuar nga njė kėnd)
Pėrshkrimi Natyrė(i shikuar nga njė kėnd)
Dėrguar nga Albin
Me Datė 06 Sht 2011
Pesha 203.16 Kb
Dimensioni 498 x 400
Shikime 151
Vlerėsimi Vota: 0 - Mesatarja:

Dėrgo Kartolinė Voto
Komentet

Statistikat
Ndodhen 37 imazhe nė database
Mė e shikuara: Perėndim Dielli
Mė e votuara: Zemėr Pėr Ty
Imazhi i fundit i vendosur: Zogu

Pėrdoruesit totalė nė Galeri 1 (0 Pėrdoruesit e regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonimė)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.04405 sekonda me 48 veprime