Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Galeria e Imazheve

MKP Mergimtari.ch GaleriBukuritė NatyroreDuke ra Shi... [ Kėrko ] 

Duke ra Shi...

zoom

      

Emri Duke ra Shi...
Pėrshkrimi Duke ra shi...
Dėrguar nga Albin
Me Datė 06 Sht 2011
Pesha 1682.31 Kb
Dimensioni 533 x 400
Shikime 203
Vlerėsimi Vota: 0 - Mesatarja:

Dėrgo Kartolinė Voto
Komentet

Statistikat
Ndodhen 37 imazhe nė database
Mė e shikuara: Perėndim Dielli
Mė e votuara: Zemėr Pėr Ty
Imazhi i fundit i vendosur: Zogu

Pėrdoruesit totalė nė Galeri 2 (1 Pėrdoruesit e regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonimė)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: Deēani


 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.0402 sekonda me 48 veprime