Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Galeria e Imazheve

MKP Mergimtari.ch GaleriBukuritė NatyrorePamje nga njė rreth [ Kėrko ] 

Pamje nga njė rreth

zoom

      

Emri Pamje nga njė rreth
Pėrshkrimi Pamje nga njė rreth nė Lum
Dėrguar nga Albin
Me Datė 06 Sht 2011
Pesha 279.93 Kb
Dimensioni 465 x 455
Shikime 113
Vlerėsimi Vota: 0 - Mesatarja:

Dėrgo Kartolinė Voto
Komentet

Statistikat
Ndodhen 37 imazhe nė database
Mė e shikuara: Perėndim Dielli
Mė e votuara: Zemėr Pėr Ty
Imazhi i fundit i vendosur: Zogu

Pėrdoruesit totalė nė Galeri 2 (0 Pėrdoruesit e regjistruar 2 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonimė)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.03192 sekonda me 48 veprime