Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Galeria e Imazheve

MKP Mergimtari.ch GaleriBukuritė NatyroreLindja e Diellit nė Det [ Kėrko ] 

Lindja e Diellit nė Det

zoom

      

Emri Lindja e Diellit nė Det
Pėrshkrimi Lindja e Diellit nga njė anė e detit
Dėrguar nga Albin
Me Datė 06 Sht 2011
Pesha 338.74 Kb
Dimensioni 420 x 599
Shikime 105
Vlerėsimi Vota: 0 - Mesatarja:

Dėrgo Kartolinė Voto
Komentet

Statistikat
Ndodhen 37 imazhe nė database
Mė e shikuara: Perėndim Dielli
Mė e votuara: Zemėr Pėr Ty
Imazhi i fundit i vendosur: Zogu

Pėrdoruesit totalė nė Galeri 1 (0 Pėrdoruesit e regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonimė)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.16491 sekonda me 48 veprime