Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Galeria e Imazheve

MKP Mergimtari.ch GaleriBukuritė NatyroreNjė pamje karakteristike [ Kėrko ] 

Njė pamje karakteristike

zoom

      

Emri Njė pamje karakteristike
Pėrshkrimi Njė pamje karakteristike
Dėrguar nga Albin
Me Datė 06 Sht 2011
Pesha 265.33 Kb
Dimensioni 517 x 400
Shikime 86
Vlerėsimi Vota: 0 - Mesatarja:

Dėrgo Kartolinė Voto
Komentet

Statistikat
Ndodhen 37 imazhe nė database
Mė e shikuara: Perėndim Dielli
Mė e votuara: Zemėr Pėr Ty
Imazhi i fundit i vendosur: Zogu

Pėrdoruesit totalė nė Galeri 1 (0 Pėrdoruesit e regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonimė)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.04251 sekonda me 48 veprime