Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Galeria e Imazheve

MKP Mergimtari.ch GaleriBukuritė NatyrorePamje e njė Liqeni [ Kėrko ] 

Pamje e njė Liqeni

zoom

      

Emri Pamje e njė Liqeni
Pėrshkrimi pamje e njė liqeni rrėnzė bjeshkės
Dėrguar nga Albin
Me Datė 02 Sht 2011
Pesha 6.24 Kb
Dimensioni 84 x 120
Shikime 342
Vlerėsimi Vota: 0 - Mesatarja:

Dėrgo Kartolinė Voto
Komentet

Statistikat
Ndodhen 37 imazhe nė database
Mė e shikuara: Perėndim Dielli
Mė e votuara: Zemėr Pėr Ty
Imazhi i fundit i vendosur: Zogu

Pėrdoruesit totalė nė Galeri 1 (0 Pėrdoruesit e regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonimė)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.03983 sekonda me 48 veprime