Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Galeria e Imazheve

MKP Mergimtari.ch GaleriPėr ZemėrEdhe njė pėr ty [ Kėrko ] 

Edhe njė pėr ty

zoom

      

Emri Edhe njė pėr ty
Pėrshkrimi Edhe njė pėr ty
Dėrguar nga Albin
Me Datė 02 Sht 2011
Pesha 74.12 Kb
Dimensioni 549 x 266
Shikime 211
Vlerėsimi Vota: 2 - Mesatarja: 5

Dėrgo Kartolinė Voto
Komentet

Statistikat
Ndodhen 37 imazhe nė database
Mė e shikuara: Perėndim Dielli
Mė e votuara: Zemėr Pėr Ty
Imazhi i fundit i vendosur: Zogu

Pėrdoruesit totalė nė Galeri 1 (0 Pėrdoruesit e regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonimė)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.16553 sekonda me 48 veprime