Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Galeria e Imazheve

MKP Mergimtari.ch GaleriPėr ZemėrPėr ty zogėz... [ Kėrko ] 

Pėr ty zogėz...

zoom

      

Emri Pėr ty zogėz...
Pėrshkrimi Je zogėz qė kėndon nė thellėsi t'pyellit...
Dėrguar nga Albin
Me Datė 02 Sht 2011
Pesha 78.03 Kb
Dimensioni 280 x 250
Shikime 299
Vlerėsimi Vota: 2 - Mesatarja: 5

Dėrgo Kartolinė Voto
Komentet

Statistikat
Ndodhen 37 imazhe nė database
Mė e shikuara: Perėndim Dielli
Mė e votuara: Zemėr Pėr Ty
Imazhi i fundit i vendosur: Zogu

Pėrdoruesit totalė nė Galeri 1 (0 Pėrdoruesit e regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonimė)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.03552 sekonda me 48 veprime