Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Galeria e Imazheve

MKP Mergimtari.ch GaleriPėr ZemėrSonte unė do tė bėjė roje [ Kėrko ] 

Sonte unė do tė bėjė roje

zoom

   

Emri Sonte unė do tė bėjė roje
Pėrshkrimi Sonte unė do tė bėjė roje...
Dėrguar nga Albin
Me Datė 02 Sht 2011
Pesha 423.59 Kb
Dimensioni 537 x 537
Shikime 101
Vlerėsimi Vota: 2 - Mesatarja: 5

Dėrgo Kartolinė Voto
Komentet

Statistikat
Ndodhen 37 imazhe nė database
Mė e shikuara: Perėndim Dielli
Mė e votuara: Zemėr Pėr Ty
Imazhi i fundit i vendosur: Zogu

Pėrdoruesit totalė nė Galeri 1 (0 Pėrdoruesit e regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonimė)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.17834 sekonda me 48 veprime