Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Galeria e Imazheve

MKP Mergimtari.ch GaleriBukuritė NatyroreRamje uji [ Kėrko ] 

Ramje uji

zoom

      

Emri Ramje uji
Pėrshkrimi ramje uji nėpėr shkėmbijtė...
Dėrguar nga Albin
Me Datė 02 Sht 2011
Pesha 601.44 Kb
Dimensioni 400 x 300
Shikime 192
Vlerėsimi Vota: 1 - Mesatarja: 5

Dėrgo Kartolinė Voto
Komentet

Statistikat
Ndodhen 37 imazhe nė database
Mė e shikuara: Perėndim Dielli
Mė e votuara: Zemėr Pėr Ty
Imazhi i fundit i vendosur: Zogu

Pėrdoruesit totalė nė Galeri 2 (0 Pėrdoruesit e regjistruar 2 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonimė)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.0349 sekonda me 48 veprime