Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
Zona e Shkarkimeve

MKP Mergimtari.ch ShkarkimeLetėrsi pėr Fėmijė [ Kėrko ]

Letėrsi pėr Fėmijė
  Titulli Vota Shkarkime Shikime Data Vendosjes
LAHUTA E MALSISĖ 12 51 2196 20 Dhj 2014
PICIMULI 11 46 2513 05 Sht 2013
POEZI TĖ ZGJEDHURA 39 113 6148 31 Gus 2013
SHOTA 13 71 3052 08 Maj 2012
TREGIM PĖR KECIN BARDHOSH 21 92 5104 19 Jan 2012
 

Statistikat
Ndodhen 21 file nė database
Mė e shkarkuara: Lahuta e Malcģs
Mė e shikuara: POEZI TĖ ZGJEDHURA
Mė e votuara: POEZI TĖ ZGJEDHURA

Pėrdoruesit totalė tek Shkarkimet: 1 (0 Pėrdorues tė regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.03079 sekonda me 44 veprime