Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
Zona e Shkarkimeve

MKP Mergimtari.ch ShkarkimeLITERATUR [ Kėrko ]

LITERATUR
  Titulli Vota Shkarkime Shikime Data Vendosjes
Lulja e Shpėtimit 3 5 418 23 Jan 2019
SHPRISHJE E TERRIT 6 13 1753 17 Shk 2018
HESHTJE E KĖRCĖNUAR 5 10 1776 15 Shk 2018
Ēka i ndan dhe ēka i bashkon shqiptaret? 5 25 1266 09 Jan 2017
FJALA SI MODEL SHPREHJEJE E NDJENJĖS POETIKE 5 24 1350 20 Tet 2016
Vrulle Lirike 7 47 1448 22 Mar 2016
Rrėfime...edhe ne dėshmojmė 8 43 1606 28 Mar 2015
ARKITEKTURA E ZEMRĖS 11 58 2377 28 Maj 2013
Zjarri i Kėngės 9 71 2265 25 Maj 2013
LULI I VOCĖRR 13 66 2818 13 Qer 2012
VEPRIMTARIA ANTIKOMBĖTARE E ESAT PASHĖ Toptanit 16 52 2915 04 Tet 2011
Sikur T'isha Djalė 18 77 3269 04 Tet 2011
Ardhja e Migjenit nė Letėrsin Shqipe 16 72 3323 18 Gus 2011
Dielli i mbramjes Dielli i mėngjezit 17 55 3016 15 Gus 2011
Kėtu Jam Qė Sot e Mot 16 56 3341 15 Gus 2011
Lahuta e Malcģs 24 281 5194 23 Gus 2011
 

Statistikat
Ndodhen 21 file nė database
Mė e shkarkuara: Lahuta e Malcģs
Mė e shikuara: POEZI TĖ ZGJEDHURA
Mė e votuara: POEZI TĖ ZGJEDHURA

Pėrdoruesit totalė tek Shkarkimet: 2 (0 Pėrdorues tė regjistruar 2 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.14838 sekonda me 44 veprime