Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
Zona e Shkarkimeve

MKP Mergimtari.ch ShkarkimeLetėrsi pėr FėmijėTREGIM PĖR KECIN BARDHOSH [ Kėrko ]

TREGIM PĖR KECIN BARDHOSH
Titulli TREGIM PĖR KECIN BARDHOSH
Pėrshkrimi
RAMADAN M. PASMAĒIU

TREGIM PĖR KECIN BARDHOSH
poemė-pėrrallė
Vendosur nga Albin
Dimensioni 1125.96 Kb
Vlerėsimi Vota: 21 - Mesatarja: 4.61


Panoramat -
Demo Url -
Voto
Komentet
Albin
19 Jan 2012
Pėr mė tė vegjlit qė mund tė shkarkojn dhe tė lexojn diēka pėr moshėn e tyre , pėrgaditėm njė Poemė-prrallė nga autori R.M. Pasmaēiu. Lexim tė kėndshėm.

Statistikat
Ndodhen 21 file nė database
Mė e shkarkuara: Lahuta e Malcģs
Mė e shikuara: POEZI TĖ ZGJEDHURA
Mė e votuara: POEZI TĖ ZGJEDHURA

Pėrdoruesit totalė tek Shkarkimet: 1 (0 Pėrdorues tė regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.03048 sekonda me 45 veprime