Shenimi i Fundit - Shkruajtur nga: Deēani - Mėrkur, 30 Shtator 2015 17:13
Zona e Shkarkimeve

MKP Mergimtari.ch ShkarkimeLITERATURVEPRIMTARIA ANTIKOMBĖTARE E ESAT PASHĖ Toptanit [ Kėrko ]

VEPRIMTARIA ANTIKOMBĖTARE E ESAT PASHĖ Toptanit
Titulli VEPRIMTARIA ANTIKOMBĖTARE E ESAT PASHĖ Toptanit
Pėrshkrimi Sheradin Berisha

Shpalime Historike

VEPRIMTARIA ANTIKOMBĖTARE E ESAT PASHĖ TOPTANIT 1912 - 1920


http://www.mergimtari.ch
Vendosur nga Albin
Dimensioni 318.73 Kb
Vlerėsimi Vota: 16 - Mesatarja: 4.49


Panoramat -
Demo Url -
Voto
Komentet

Statistikat
Ndodhen 21 file nė database
Mė e shkarkuara: Lahuta e Malcģs
Mė e shikuara: POEZI TĖ ZGJEDHURA
Mė e votuara: POEZI TĖ ZGJEDHURA

Pėrdoruesit totalė tek Shkarkimet: 1 (0 Pėrdorues tė regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.03631 sekonda me 45 veprime