Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Zona e Shkarkimeve

MKP Mergimtari.ch ShkarkimeLITERATURArdhja e Migjenit nė Letėrsin Shqipe [ Kėrko ]

Ardhja e Migjenit nė Letėrsin Shqipe
Titulli Ardhja e Migjenit nė Letėrsin Shqipe
Pėrshkrimi Ardhja e Migjenit nė letėrsin Shqipe

Ismail Kadare


Pėrgaditė pėr shkarkim nga: www.mergimtari.ch
Vendosur nga Albin
Dimensioni 584.49 Kb
Vlerėsimi Vota: 19 - Mesatarja: 4.79


Panoramat -
Demo Url -
Shkarko file
Shkarko file Voto
Komentet

Statistikat
Ndodhen 23 file nė database
Mė e shkarkuara: Lahuta e Malcģs
Mė e shikuara: POEZI TĖ ZGJEDHURA
Mė e votuara: POEZI TĖ ZGJEDHURA

Pėrdoruesit totalė tek Shkarkimet: 2 (0 Pėrdorues tė regjistruar 2 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.03332 sekonda me 46 veprime